Povezane vesti

"Još uvek osećam miris krvi i metala" Dea Đurđević dve godine nakon saobraćajke: "Doktor mi je rekao da se oprostim od…

"Još uvek osećam miris krvi i metala" Dea Đurđević dve godine nakon saobraćajke: "Doktor mi je rekao da se oprostim od…

Blic 01.03.2021
Dve godine nakon stravične saobraćajne nezgode u kojoj joj je autobus otkinuo ruku, voditeljka Dea Đurđević još uvek oseća bolove u ruci, karlici i kičmi, ali se trudi da bude nasmejana i da se raduje poslu i malim stvarima. Dea je sada otkrila… »
Imam fleševe, osećam miris krvi, gledam vulina, a vidim crveni autobus: Dea ekskluzivno o posledicama jezive nesreće!

Imam fleševe, osećam miris krvi, gledam vulina, a vidim crveni autobus: Dea ekskluzivno o posledicama jezive nesreće!

Mondo 01.03.2021
Voditeljka Dea Đurđević koja je pre dve godine doživela tešku saobraćajnu nezgodu prilikom koje joj je amputirana ruka, ekskluzivno za MONDO otkriva sa kakvim fizičkim i psihičkim tegobama se danas susreće! Voditeljka Dea Đurđević koja je pre… »
Dea Đurđević oseća miris krvi i metala 2 godine od nesreće! Imala je i fleševe: Bože, kada se setim! Posledice su…

Dea Đurđević oseća miris krvi i metala 2 godine od nesreće! Imala je i fleševe: Bože, kada se setim! Posledice su…

Kurir 01.03.2021
Dea Đurđević nakon dve godine od saobraćajne nezgode oseća bolove u ruci, karlici i kičmi, ali se trudi da bude nasmejana, da se raduje poslu i malim stvarima kao što je jutarnja kafa sa njenim izabranikom Mladenom Mijatovićem. Dea je otkrila kako… »

Vesti dana »