Povezane vesti

"Šta bismo bez tog mjau glasića" Olja Crnogorac ismevala Eminu Jahović: "Daj mi snage da preguram noć"

"Šta bismo bez tog mjau glasića" Olja Crnogorac ismevala Eminu Jahović: "Daj mi snage da preguram noć"

Blic 01.03.2021
Pevačica Emina Jahović nedavno je pričala o privatnom životu i istakla da zbog sopstvene popularnosti ima problem da održi emotivne veze. Emina izjava je, naime, sudeći po objavi, zasmetala nekadašnjoj voditeljki, sada kreatorki Olji Crnogorac koja… »
Muzička scena bi bila na gubitku bez njenog mjau glasića! Olja Crnogorac ismevala Eminu Jahović, novi rat na estradi! Foto

Muzička scena bi bila na gubitku bez njenog mjau glasića! Olja Crnogorac ismevala Eminu Jahović, novi rat na estradi! Foto

Kurir 01.03.2021
Pevačica Emina Jahović istakla je da joj popularnost stvara veliki pritisakm te da zbog toga ne može nda održi ni emotivne veze. Njena izjava privukla je pažnju pevačice Olje Crnogorac, koja je prokomentarisala ono što je Emina rekla. Name, Olja se… »
Evo nas u ćošku, molimo se za eminu Jahović: Olja Crnogorac isprozivala pevačicu - "Šta bismo mi bez njenog glasića"

Evo nas u ćošku, molimo se za eminu Jahović: Olja Crnogorac isprozivala pevačicu - "Šta bismo mi bez njenog glasića"

Mondo 01.03.2021
Kreatorki zasmetala izjava pevačice Emine Jahović. Kreatorki zasmetala izjava pevačice Emine Jahović Pop pevačica Emina Jahović nedavno je putem svog profila na Instagramu pričala o privatnom životu i istakla da zbog sopstvene popularnosti ima… »

Vesti dana »