Povezane vesti

Jovana jecala na mićinom ramenu, pa dobila šamar realnosti: U vezi ste 20 dana, ne drami! Ne želi da čuje za raskid sa…

Jovana jecala na mićinom ramenu, pa dobila šamar realnosti: U vezi ste 20 dana, ne drami! Ne želi da čuje za raskid sa…

Kurir 01.03.2021
Jovana Ljubisavljević ne prestaje da drami zbog haosa sa Stefanom Karićem, pa se jadala Lepom Mići i kroz plač mu objašnjavala situaciju: - Ne mogu, Mićo, ja sam iskrena, ne gledam nikog. Ne mogu da podnesem da me neko naziva lažovom. Ne mogu ni da… »
Misica jeca na sav glas zbog Karića! Jovana otkrila da je razlog njihovog raskida njen bivši i Anđelo Ranković! Video

Misica jeca na sav glas zbog Karića! Jovana otkrila da je razlog njihovog raskida njen bivši i Anđelo Ranković! Video

Kurir 01.03.2021
Usledila je nova žučna rasprava Jovane Ljubisavljević i Stefana Karića, a razlog je bila informacija od strane Mine Vrbaški. Naime, on joj je ljubomorisao zbog Anđela Rankovića, ali i bivšeg dečka, Luke. - Nosi se, slagala si me. Meni je to laž… »
Misica bi iz kože da izađe zbog karića! Izletela napolje i lije suze: Mina pokrenula lavinu, a Jovana ne može da se opere…

Misica bi iz kože da izađe zbog karića! Izletela napolje i lije suze: Mina pokrenula lavinu, a Jovana ne može da se opere…

Kurir 01.03.2021
Jovana Ljubisavljević posvađala se sa dečkom Stefanom Karićem, pa je izletela napolje. Misicu je pokušao da uteši Janjuš, a ona mu je otkrila da joj je Mina Vrbaški prenela neke informacije kada se vratila u rijaliti. "Dobro mi nešto nije. Mina… »

Vesti dana »