Povezane vesti
Otvorena SOS linija za pomoć novinarima
Sandžak haber 02.03.2021
Od juče je u funkciji besplatni SOS telefon na broju 0800 100 115 koji je namenjen svim novinarima koji smatraju da im je ugrožena bezbednost, saopštila je Vlada Srbije. Ova usluga pokrenuta je u okviru aktivnosti Radne grupe za bezbednost i zaštitu… »
Počeo sa radom SOS telefon namenjen novinarima kojima je ugrožena bezbednost
Južne vesti 02.03.2021
Za novinare i novinarke koji osećaju da im je na bilo koji način ugrožena bezbednost od danas je dostupan besplatni SOS telefon, saopštila je Vlada Republike Srbije. Pozivom na broj 0800 100 115 novinari mogu da razgovaraju sa pravnicima koji imaju… »
Vesti dana »
Dim u zgradi Specijalnog suda u Ustaničkoj, zaposleni evakuisani
Sandžak haber pre 10 minutajoš 44 povezane
TEŠKA ŽELEZNIČKA NESREĆA U ŠPANIJI: Najmanje 39 poginulih u sudaru dva brza voza
Sandžak haber pre 10 minutajoš 68 povezanih
RHMZ dao prognozu za celu nedelju: Zima ne popušta, a evo kad opet kreću padavine
Nova pre 10 minutajoš 29 povezanih
Od ovoga zavisi sudbina Grenlanda! Analitičari tvrde da Tramp ima plan za Evropu i NATO savez: carinama poslao jasnu poruku, delovanje Danske ograničeno
Kurir pre 10 minutajoš 52 povezane
Postao je poznat nakon što je "počistio" Đokovića u oktobru, sada je prošao u drugo kolo Australijan opena
Telegraf pre 5 minutajoš 39 povezanih

