Povezane vesti

Vučić doputovao u Sarajevo, uručuje donaciju vakcina protiv koronavirusa

Vučić doputovao u Sarajevo, uručuje donaciju vakcina protiv koronavirusa

RTV Novi Pazar 02.03.2021
Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić doputovao je na Međunarodni aerodrom Sarajevo gdje će danas biti upriličena primopredaja donacije vakcina protiv koronavirusa Predsjednika Srbije dočekali su predsjedavajući i član Predsjedništva… »
"Vakcina je spasila moju majku": Vučić najavio izgradnju nove kovid bolnice, pomenuo vanredno stanje

"Vakcina je spasila moju majku": Vučić najavio izgradnju nove kovid bolnice, pomenuo vanredno stanje

Telegraf 02.03.2021
Predsednik Vučić rekao je da će uputiti molbu Vladi Srbije da se kod Novog Sada izgradi još jedna kovid bolnica, da bi moglo da se raspolaže velikim kapacitetima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je u Sarajevu donaciju od 5.000 vakcina… »
Sramna izjava nesposobnog političara: Oglasio se Bakir Izetbegović posle donacije Srbije

Sramna izjava nesposobnog političara: Oglasio se Bakir Izetbegović posle donacije Srbije

Srbija danas 02.03.2021
"Svaki gest dobre volje je dobrodošao", izjavio je Bakir. Lider bošnjačke SDA Bakir Izetbegović, iako nije bio sposoban da preko svojih poznanstava, veza ili prijateljstva obezbedi ni jedno jedino cepivo za svoju državu i narod koji umire od… »
"Srbija pokazala humanost prema komšijama": Pljušte pohvale na račun naše zemlje i predsednika Vučića

"Srbija pokazala humanost prema komšijama": Pljušte pohvale na račun naše zemlje i predsednika Vučića

Srbija danas 02.03.2021
Zamenik predsednika SDS Milan Radović kaže da BiH duguje veliku zahvalnost predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za donaciju pet hiljada vakcina protiv korona virusa. Radović je za portal Kliks izjavio da Srbija time pokazuje humanost prema komšijama… »
Vučić: Mislim da nismo blizu vanrednog stanja

Vučić: Mislim da nismo blizu vanrednog stanja

Bujanovačke 02.03.2021
Bujanovac, 2. marz 2021. (Foto RTS printskrin)- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da smo blizu vanrednog stanja, ali je ocenio da su lekari u pravu kada kažu da moramo da budemo disciplinovaniji. „Da ne nagađam, vlada… »
Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja

Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja

RTK 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne misli da smo blizu vanrednog stanja u Srbiji, ali je istakao da su lekari u pravu i da svi moraju da budu mnogo disciplinovaniji. On je na aerodromu u Sarajevu rekao da će o narednim merama da odlučuje vlada, ali… »
Vučić u Sarajevu: Ne radimo posao EU, ponašamo se ljudski, koju god vakcinu da tražite, daćemo vam (video)

Vučić u Sarajevu: Ne radimo posao EU, ponašamo se ljudski, koju god vakcinu da tražite, daćemo vam (video)

Blic 02.03.2021
Mi smo obezbedili 10.000 "AstraZeneka" vakcine, za 5.000 ili 10.000 ljudi, kako odrede vlasti u BiH, jer vakcinacija ide na 12 nedelja, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Dodao je da je na vlasti u Federaciji BiH da odluči na koji će način da… »
"Kada oni nešto daju to je solidarnost, a kada vi to uradite to je dominacija" Vučić o pitanju da li radi posao EU

"Kada oni nešto daju to je solidarnost, a kada vi to uradite to je dominacija" Vučić o pitanju da li radi posao EU

Srbija danas 02.03.2021
Predsednik Srbije danas posetio Sarajevo. Predsednik Srbije Aleksandra Vučića izjavio je danas da Srbija, kao komšijska i prijateljska zemlja, ne traži zahvalnost za donaciju vakcina BiH, kao i da je "sit šupljih priča" - da su to vakcine koje su… »
Vučić stigao u Sarajevo sa donacijom od 5.000 vakcina

Vučić stigao u Sarajevo sa donacijom od 5.000 vakcina

Beta video 02.03.2021
SARAJEVO - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je jutros na sarajevski aerodrom sa donacijom od 5.000 vakcina protiv korona virusa, koje su namenjene za vakcinisanje zdravstvenih radnika u Federaciji BiH.(pokrivalice) Beta/MOD… »
Vučić stigao u Sarajevo s donacijom vakcina, pratite obraćanje uživo

Vučić stigao u Sarajevo s donacijom vakcina, pratite obraćanje uživo

Sandžak press 02.03.2021
Na sarajevskom aerodromu je u toku press konferencija članova Predsjedništva BiH i Aleksandra Vučića, predsjednika Srbije nakon donacije vakcina našoj zemlji. Obraćanje uživo možete pratiti na portalu Klix.ba. Srbija je donirala Bosni i… »

Vesti dana »