Povezane vesti

Komšić nakon sastanka s Vučićem: Ako samo jedna od ovih vakcina spasi ijedan život u BiH, sve ovo vrijedi

Komšić nakon sastanka s Vučićem: Ako samo jedna od ovih vakcina spasi ijedan život u BiH, sve ovo vrijedi

RTV Novi Pazar 02.03.2021
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić izrazio je zahvalnost predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću i državi Srbiji na pomoći u vidu donacije 10 hiljada doza vakcina AstrZeneca protiv koronavirusa, javlja Anadolu Agency. Komšić je… »
Ako samo jedna od ovih 5.000 vakcina spasi jedan život nekome u BiH, onda sve vredi

Ako samo jedna od ovih 5.000 vakcina spasi jedan život nekome u BiH, onda sve vredi

Beta video 02.03.2021
SARAJEVO - Hrvatski član Predsedništva BiH Željko Komšić zahvalio je Vučiću i Srbiji na donaciji vakcina, navodeći da je svestan da će to izazvati različite komentare. Beta/MOD… »
Članovi Predsedništva BiH istakli potrebu boljih odnosa BiH i Srbije

Članovi Predsedništva BiH istakli potrebu boljih odnosa BiH i Srbije

Beta video 02.03.2021
SARAJEVO - Članovi Predsedništva BiH Milorad Dodik, Željko Komšić i Šefik Džaferović zahvalili su danas Srbiji i njenom predsedniku Aleksandru Vučiću na donaciji 10.000 vakcina protiv kovida-19 koje su namenjene za Federaciju Bosne i… »
Komšić i Džaferović se zahvalili Srbiji: Ako spasimo samo jedan život ovom donacijom vakcina, onda sve vredi

Komšić i Džaferović se zahvalili Srbiji: Ako spasimo samo jedan život ovom donacijom vakcina, onda sve vredi

Blic 02.03.2021
Željko Komšić, hrvtaski član Predsedništva BiH iskazao je zahvalnost Srbiji na donaciji vakcina te naglasio kako se nada novom početku u odnosima ove dve zemlje. - Ja znam da će ova donacija izazvati različite komentare. Zamolio bih ljude da… »
Komšić i džeferović: Hvala Srbiji i Vučiću na solidarnosti! Ako se ovim vakcinama spasi i jedan život u BiH, sve vredi…

Komšić i džeferović: Hvala Srbiji i Vučiću na solidarnosti! Ako se ovim vakcinama spasi i jedan život u BiH, sve vredi…

Kurir 02.03.2021
Članovi Predsedništva BiH Željko Komšić i Šefik Džaferović iskazali su danas zahvalnost Srbiji i njenom predsedniku Aleksandru Vučiću na iskazanoj solidarnosti donacijom vakcina. "Znam da će ovo izazvati različite komentare - neko će… »

Vesti dana »