Povezane vesti

Rada Manojlović u društvu sestre Marije otvorila dušu o pokojnoj majci Mirjani

Rada Manojlović u društvu sestre Marije otvorila dušu o pokojnoj majci Mirjani

Vesti online 02.03.2021
Rada Manojlović je tokom gostovanja u emisiji “Ekskluzivno” ispričala potresne detalje vezane za pokojnu majku Mirjanu, a društvo joj je po prvi put pravila i sestra Marija. – Bila sam veoma mlada kada se to dogodilo, i onda sam, da ne bih patila… »
Rada SAD plače kad joj pričam, ništa nije znala: Pevačicina sestra prvi put o bolesti majke - "Stalno sam bila s njom"

Rada SAD plače kad joj pričam, ništa nije znala: Pevačicina sestra prvi put o bolesti majke - "Stalno sam bila s njom"

Mondo 02.03.2021
Radina mlađa sestra je najviše vremena provodila uz njihovu majku dok je bila bolesna. Radina mlađa sestra je najviše vremena provodila uz njihovu majku dok je bila bolesna. Rada Manojlović ispričala je nedavno kako je zbog teške finansijske… »
"Rada sad plače zbog onoga što sam proživljavala" Pevačicina sestra iznela u javnost bolne porodične tajne

"Rada sad plače zbog onoga što sam proživljavala" Pevačicina sestra iznela u javnost bolne porodične tajne

Blic 02.03.2021
Rada Manojlović prošla je kroz najteži životni period nakon smrti majke, a pevačicina sestra Maja sada je ispričala pojedine detalje, te navela da je Radu želela što više da poštedi bolnih momenata. Kako su navele Rada i njena sestra, Maja je… »

Vesti dana »