Povezane vesti

Pet dana slavlja u dvorcu: Dragana Mirković raskošno proslavila sinu rođendan, pogledajte moćne detalje! (video)

Pet dana slavlja u dvorcu: Dragana Mirković raskošno proslavila sinu rođendan, pogledajte moćne detalje! (video)

Mondo 02.03.2021
Otkrila je da se slavilo pet dana. Otkrila je da se slavilo pet dana. Muzička zvezda Dragana Mirković proslavila je nedavno 20. rođendan sinu Marku, kada je prvi put i objavila njegovu sliku na društvenim mrežama. Budući da i dalje vlada pandemija i… »
Dragana Mirković proslavila sinu rođendan pod strogim merama

Dragana Mirković proslavila sinu rođendan pod strogim merama

Nova 02.03.2021
"Zbog zabrane okupljanja i strogih mera u Austriji, Markov rođendan smo slavili kao Ivkovu slavu, pet dana. Ali, sve za tebe, lave moj, voli te mama", obratila se pevačica Dragana Mirković povodom 20. rođendana njenog sina Marka. Dragana Mirković… »
Objavljene fotografije iz dvorca dragane Mirković Pevačica slavila sinu rođendan pet dana: "Sve za tebe, lave moj!" (video)

Objavljene fotografije iz dvorca dragane Mirković Pevačica slavila sinu rođendan pet dana: "Sve za tebe, lave moj!" (video)

Večernje novosti 02.03.2021
PEVAČICA Dragana Mirković objavila je na svom Instagram profilu kratak video sastavljen od nekoliko fotografija, na kojima je prikazan njen dvorac u Austriji i to kako izgleda dekoracija povodom proslave rođendana njenog sina Marka. Pevačica je… »
Slavili smo rođendan kao Ivkovu slavu! Dvorac top sređen: Dragana Mirković 5 dana se veselila, sin Marko snimio atmosferu…

Slavili smo rođendan kao Ivkovu slavu! Dvorac top sređen: Dragana Mirković 5 dana se veselila, sin Marko snimio atmosferu…

Kurir 02.03.2021
Dragana Mirković nedavno je objavila fotografiju sina Marka, iako retko svoju decu pokazuje na društvenim mrežama. Povod je bio Markov 20. rođendan, koji se u dvorcu pevačice slavio pet dana. Mirkovićeva se potrudila da sve izgleda savršeno, pa je… »

Vesti dana »