Povezane vesti

Posle Tijane Ajfon i Mimi Oro puštena iz pritvora

Posle Tijane Ajfon i Mimi Oro puštena iz pritvora

Nova 02.03.2021
Starlete Tijana Maksimović i Milica Živanović, poznatije kao Tijana Ajfon i Mimi Oro, puštene su danas iz Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, prenose beogradski mediji. Starlete su bile privedene zbog Tijanine povezanosti sa klanom Veljka… »
Mimi Oro izašla iz pritvora: Starleta nasmejano maše, Ajfonka psovala i besnela

Mimi Oro izašla iz pritvora: Starleta nasmejano maše, Ajfonka psovala i besnela

Blic 02.03.2021
Starleta Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon, koja je privedena zajedno sa Milicom Živanović poznatijom kao Mimi Oro, u SBPOK, bila je verena za Milovana Tadića, zvanog Miksa, koji je bio šef obezbeđenja Velje Nevolje i trenutno se nalazi… »
Ajfonka i Mimi Oro nisu prvi put u sukobu sa zakonom! Starleta molila sudiju: Nisam ja za zatvor, vidite kako sam lepa!

Ajfonka i Mimi Oro nisu prvi put u sukobu sa zakonom! Starleta molila sudiju: Nisam ja za zatvor, vidite kako sam lepa!

Kurir 02.03.2021
Starlete Tijana Maksimović ( Tijana Ajfon) i Milica Živanović (Mimi Oro) sprovedene su u SBPOK zbog povezanosti sa ekipom Veljka Belivuka, poznatijeg kao Velja Nevolja, a ovo nije prvi put da se "svađaju" sa zakonom. Naime, Živanovićeva je 2014… »
On optužen za ubistvo, ona za prostituciju: Tijana Ajfon je bila verena za Milovana Tadića Miksu zbog kog je uhapšena…

On optužen za ubistvo, ona za prostituciju: Tijana Ajfon je bila verena za Milovana Tadića Miksu zbog kog je uhapšena…

Blic 02.03.2021
Starleta Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon, koja je privedena zajedno sa Milicom Živanović poznatijom kao Mimi Oro, u SBPOK, bila je verena za Milovana Tadića, zvanog Miks, koji je bio šef obezbeđenja Velje Nevolje i trenutno se nalazi… »

Vesti dana »