Povezane vesti
Ometačem sprečio čoveka da zaključa auto, pa ukrao torbu sa 20.800 evra i 800.000 dinara
NoviSad.com 02.03.2021
Novi Sad – Efikasnim operativnim radom novosadske policije rasvetljena je teška krađa počinjena juče poslepodne, a lisice su stavljene na ruke Lj. K. (41) iz okoline grada, zbog sumnje da je počinio to krivično delo. Foto: PU Novi Sad Sumnja se da je on… »
Sprečio čoveka da zaključa auto pa ukrao tobru sa puno novca
RTV 02.03.2021
NOVI SAD - Policija u Novom Sadu uhapsila je Lj. K. (41) iz okoline tog grada zbog sumnje da je juče popodne koristeći uređaj za ometanje signala, najpre onemogućio šezdesetdvogodišnjaka iz Sremske Kamenice da zaključa automobil, a onda iz vozila ukrao… »
Vesti dana »

Republika Srpska u najtežoj poziciji od kraja rata: Poslanici Narodne skupštine RS usvojili odluku o ostavci premijera Radovana Viškovića.
Kurir pre 24 minutajoš 30 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim nepogodama i najavom stabilizacije sutra
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 48 povezanih

TOK vratilo predmet „zvučni top“ Prvom OJT – šta to znači kad je u pitanju istraga?
Nova pre 1 satjoš 6 povezanih

Napad na "Družbu", obustavljen protok nafte ka Mađarskoj i Slovačkoj; ruska PVO oborila 45 drona tokom noći
RTS pre 1 satjoš 29 povezanih