Povezane vesti

Španci se oprostili od legende Partizana: Ovde mu je bio dom

Španci se oprostili od legende Partizana: Ovde mu je bio dom

Nova 03.03.2021
Košarkaški klub Fuenlabrada oprostio se od Milenka Savovića, nekadašnjeg asa Partizana koji je u crno-belom dresu proveo 12 sezona. Savović je preminuo pre dva dana od posledica zaraze koronavirusom u 61. godini, a tokom duge i bogate karijere u… »
Sale Đorđević se dirljivo oprostio od “Svetog Save”: Kapitenu moj, naučio si me da volim život…

Sale Đorđević se dirljivo oprostio od “Svetog Save”: Kapitenu moj, naučio si me da volim život…

Vesti online 03.03.2021
Srpski trener Sale Đorđević oprostio se od nedavno preminulog Milenka Savovića uz tužnu poruku. Milenko Savović, bivši jugoslovenski košarkaški reprezentativac, preminuo je prvog marta usled posledica koronavirusa. Od “Svetog Save”, kako su… »
Đorđević se emotivno oprostio od Milenka Savovića: ‘Naučio si me da volim život, muziku, slobodu…’ (video)

Đorđević se emotivno oprostio od Milenka Savovića: ‘Naučio si me da volim život, muziku, slobodu…’ (video)

Hot sport 03.03.2021
Trener Virtusa iz Bolonje i nekadašnji košarkaš, Aleksandar Đorđević, na emotivan način se oprostio od nedavno preminulog Milenka Savovića. Oni su zajedno igrali u Partizanu, a kada su crno-beli osvojili titulu šampiona Evrope 1992. godine… »
Dirljiv oproštaj saleta Đorđevića od "svetog save": Okačio snimak Savovića i posvetio stihove svom kapitenu! (video)

Dirljiv oproštaj saleta Đorđevića od "svetog save": Okačio snimak Savovića i posvetio stihove svom kapitenu! (video)

Mondo 03.03.2021
Nekadašnji selektor Srbije se oprostio od nekadašnjeg saigrača. Nekadašnji selektor Srbije se oprostio od nekadašnjeg saigrača. Smrt Milenka Savovića potresla je čitav region! Košarkaški radnici se već danima opraštaju od slavnog igrača… »
Neutešni Đorđević: Kapitenu moj, naučio si me da volim život

Neutešni Đorđević: Kapitenu moj, naučio si me da volim život

Nova 03.03.2021
Aleksandar Saša Đorđević oprostio se preko Tvitera od svog nekadašnjeg saigrača iz Partizana Milenka Savovića. Đorđević je na svoj Tviter nalog okačio emotivnu poruku posvećenu Savoviću: “Počivaj u miru Sveti Savo, kapitenu moj… Naučio… »

Vesti dana »