Povezane vesti

Delovi Novog Sada, Ledinaca i Kovilja bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada, Ledinaca i Kovilja bez vode zbog havarije

Dnevnik 03.03.2021
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 10 biti Gagarinova, do13 sati Kopernikova ulica (od Ulice Ilije Birčanina do Ulice dr Svetislava Kasapinovića), Sibinjanina Janka u Veterniku i naselje Donji Kovilj, dok će u naselju Liparije… »
Deo Kovilja bez vode zbog havarije

Deo Kovilja bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.03.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti naselje Donji Kovilj. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, navode u "Vodovodu".… »
Kopernikova ulica u Novom Sadu bez vode do 13, Gagarinova do 10 časova

Kopernikova ulica u Novom Sadu bez vode do 13, Gagarinova do 10 časova

RTV 03.03.2021
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Kopernikova ulica (od Ulice Ilije Birčanina do Ulice dr Svetislava Kasapinovića), a do 10 časova Gagarinova. Ledinačko naselje Liparije biće isključeno sa vodovodne mreže do… »
Delovi Novog Sada i Ledinaca bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada i Ledinaca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.03.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 10 sati biti Gagarinova ulica u Novom Sadu, a do 12 sati naselje Liparije u Ledincima. Do havarije je jutros došlo i na Novoj Detelinari, gde će bez vode do 13 sati biti deo Kopernikove ulice –… »
Deo Veternika bez vode zbog havarije

Deo Veternika bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.03.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica Sibinjanin Janka u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »