Povezane vesti
Broj hospitalizovabih u užičkoj bolnici pao ispod 100: Na respiratorima 12 najtežih bolesnika
RINA 03.03.2021
Užice – U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitalizovano 97 kovid pacijenata, a 12 najtežih bilesnika priključeno je na respiratore. U kovid bolnici u Krčagovu nalazi se 130 pacijenata sa srednje teškom i lakšom kliničkom slikom.… »
Na respiratorima 15 pacijenata
Zoom UE 03.03.2021
ZLATIBORSKI OKRUG – U Zlatiborskom okrugu hospitalizovano je 338 pacijenata, na respiratorima je 15 osoba od kojih je 12 u Užicu i 3 u Priboju. U Opštoj bolnici Užice leči se 97 pacijenata, kovid bolnici u Krčagovu 130, Priboju 50, izdvojenom odeljenju… »
U bolnicama Zlatiborskog okruga hospitalizovano 338 kovid pacijenata
Glas Zapadne Srbije 03.03.2021
Užice - Prema najnovijim podacima Zdravstvenog centra Užice u bolnicama Zlatiborskog okruga ukupno smešpteno 338 kovid bolesnika. U užičkoj Opštoj bolnici se nalazi 97 pacijenata, u kovid bolnici 130, u Priboju 50, u Prijepolju pet, a u Požegi 56. Na… »
Vesti dana »
Protest "Sloboda studentima": Studenti poručili da brane autonomiju univerziteta, skup završen polaganjem venaca na grob Žarka Marinovića
Insajder pre 7 satijoš 16 povezanih
„Kako vlast čestita Dan studenata“: Oglasili se akademci o izjavi ministra Bratine
Nedeljnik pre 2 satajoš 31 povezana
Širi se front; Huti udarili na Izrael: Na meti aerodrom Ben Gurion i vojne baze
B92 pre 23 minutajoš 79 povezanih





