Povezane vesti

Kubura otkrio Kako je dobio čuveni nadimak! Glumac o ovome nikada nije pričao, njegova anegdota nikoga nije ostavila…

Kubura otkrio Kako je dobio čuveni nadimak! Glumac o ovome nikada nije pričao, njegova anegdota nikoga nije ostavila…

Kurir 03.03.2021
Glumac Aleksandar Srećković Kubura prvi put je otkrio kako je nastao njegov čuveni nadimak. - Kako sam dobio nadimak Kubura? Pa napravio sam glupost, imali smo čas istorije, ja sam doneo kuburu koja je bila suvenir, nisam znao da može da opali… »
Sleteo sam u Grčku, a od madžgalja mi je stigla poruka: Ognjen Amidžić se prisetio anegdote pokojnog prjatelja

Sleteo sam u Grčku, a od madžgalja mi je stigla poruka: Ognjen Amidžić se prisetio anegdote pokojnog prjatelja

Mondo 03.03.2021
Emisiju posvetio najboljem drugaru. Emisiju posvetio najboljem drugaru. Ognjen Amidžić poslednju emitovau emisiju "Amidži šou" posveti je pokojnom kolegi i najboljem prijatelju Marinku Madžgalju, koji je preminuo 26. marta 2016. godine u 38 godini… »
Učinilo mi se je u publici, da sedi u drugom redu, došao je da nas vidi! Madžgaljevi prijatelji se prisetili glumca, da se…

Učinilo mi se je u publici, da sedi u drugom redu, došao je da nas vidi! Madžgaljevi prijatelji se prisetili glumca, da se…

Kurir 03.03.2021
Voditelj Ognjen Amidžić posvetio je prijatelju Marinku Madžgalju, povogom petogodišnjice njegove smrti. U znak sećanje gosti emisije su njegove kolege, kumovi i prijatelji Andrija Milošević, Aleksandra Srećković Kubura, Dušan Kovačević, Lako… »

Vesti dana »