Povezane vesti
Grenel: Kurti je uvek bio antiamerički nastrojen
Politika 03.03.2021
VAŠINGTON - Bivši specijalni izaslanik američkog predsednika za pregovore Kosova i Srbije Ričard Grenel kritikovao je pobednika parlamentarnih izbora na Kosovu Aljbina Kurtija da je uvek bio antiamerički nastrojen. Grenel, izaslanik doskorašnjeg… »
Grenel opet o Kurtiju: On je antiamerički nastrojen
RTV 03.03.2021
PRIŠTINA - Bivši američki izaslanik za dijalog Ričard Grenel, posle oštrih kritika upućenih u utorak kandidatu za premijera Aljbinu Kurtiju da je oduvek bio antiamerički nastrojen, ponovo je danas na tviteru napisao da će lider Samoopredeljenja biti… »
Grenel: Kurti je stalno protiv Amerike
Danas 03.03.2021
Bivši američki izaslanik za dijalog Ričard Grenel, posle oštrih kritika upućenih u utorak kandidatu za premijera Aljbinu Kurtiju da je oduvek bio antiamerički nastrojen, ponovo je danas na tviteru napisao da će lider Samoopredeljenja biti protiv SAD, bez… »
Grenel: Kurti je uvek bio antiamerički nastrojen
N1 Info 03.03.2021
Bivši specijalni izaslanik predsednika SAD Donalda Trampa za pregovore Kosova i Srbije Ričard Grenel kritikovao je Aljbina Kurtija da je oduvek bio antiamerički nastrojen. On je na Tviteru napisao da je Kurti bio protiv prethodnih administracija SAD, ali… »
Vesti dana »

Struja poskupljuje 6,6% od oktobra, uz mere pomoći penzionerima i malim preduzećima
Naslovi.ai pre 58 minutajoš 42 povezane

Više javno tužilaštvo: Zadržavanje za vozača GSP koji je pregazio devojčicu u Zemunu
Euronews pre 17 minutajoš 44 povezane

Brnabićeva sa Kopmanom: Od ključnog značaja da Srbija otvori Klaster 3 do kraja godine
RTV pre 2 satajoš 30 povezanih

Autobus GSP-a usmrtio devojčicu, sindikati GSP apeluju da se ne „presuđuje“ vozaču
Vreme pre 37 minutajoš 76 povezanih