Povezane vesti
FOTO: Uz pretnju satarom opljačkali prodavnicu u Beogradu
Radio 021 03.03.2021
Policija je danas u Beogradu uhapsila dvojicu mladića zbog sumnje da su izvršili razbojništvo, saopšteno je iz MUP-a. Uhapšeni su M.K. (24) i D.I. (24) zbog sumnje da su uz pretnju satarom, uzeli novac od radnika prodavnice u Gočkoj ulici u Rakovici… »
FOTO: Hapšenje u Kaluđerici, u stanu držao 30 paketića heroina
Radio 021 03.03.2021
Beogradska policija uhapsila je S. P. (36), jer je pretresom stana u Kaluđerici u kojem boravi pronašla 30 paketića sa heroinom, vagicu za merenje i tablete sa liste psihoaktivnih supstanci, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova. Količina… »
Policija u stanu u Kaluđerici našla 30 paketića heriona
RTV 03.03.2021
BEOGRAD - Policija u Beogradu uhapsila je S. P. (36) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Kako je saopštio MUP, policija je prilikom pretresa stana u Kaluđerici u kojem… »
Prijava protiv mladića koji je pokušao da baci heroin
Nova 03.03.2021
Pripadnici MUP u Beogradu podneće krivičnu prijavu protiv dvadesetdvogodišnjeg muškarca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. Policijski službenici su u Sinjskoj ulici na Voždovcu zaustavili… »
Vesti dana »

EPS: Preduzetnici, mala i mikro preduzeća mogu da zaključe ugovor o garantovanom snabdevanju strujom
Forbes pre 1 satjoš 37 povezanih

Lučić: Subotić oštetila United Group i Telekom za milijune eura, Vučić nikada nije tražio ničiju zamjenu
SEEbiz pre 2 minutajoš 25 povezanih

Dvojica uhapšena nakon sukoba ispred Filozofskog fakulteta, jedan policajcu oteo štit, drugi to pokušavao
Luftika pre 4 satijoš 33 povezane