Povezane vesti

Parlament Sjeverne Makedonije izglasao povjerenje premijeru Zaevu

Parlament Sjeverne Makedonije izglasao povjerenje premijeru Zaevu

Slobodna Evropa 03.03.2021
Parlament Sjeverne Makedonije - Sobranje, izglasao je u srijedu, 3. marta, povjerenje Vladi premijera Zorana Zaeva, koji je prethodno tražio od poslanika da glasaju o tome. Poslanici opozicije nisu bili prisutni tokom glasanja, pa je za povjerenje Vladi… »
Parlament S. Makedonije izglasao povjerenje vladi Zorana Zaeva

Parlament S. Makedonije izglasao povjerenje vladi Zorana Zaeva

Al Jazeera 03.03.2021
Opozicije nije bila u sali prilikom glasanja, a povjerenje Zaevu dali su svi zastupnici parlamentarne većine. Zastupnici u parlamentu Sjeverne Makedonije izglasali su danas povjerenje vladi Zorana Zaeva. Za povjerenje koalicionoj vladi SDSM-a i DUI-ja u… »
Parlament Severne Makedonije izglasao poverenje vladi Zorana Zaeva

Parlament Severne Makedonije izglasao poverenje vladi Zorana Zaeva

N1 Info 03.03.2021
Poslanici u parlamentu Severne Makedonije izglasali su poverenje vladi Zorana Zaeva. Za poverenje koalicionoj vladi SDSM i DUI na glasanju, koje je premijer sam zatražio, bila su sva 62 poslanika parlamentarne većine. Tako su odbacili tvrdnje opozicije… »
Parlament Severne Makedonije izglasao poverenje vladi Zorana Zaeva

Parlament Severne Makedonije izglasao poverenje vladi Zorana Zaeva

Politika 03.03.2021
Poslanici u parlamentu Severne Makedonije izglasali su danas poverenje vladi Zorana Zaeva. Za poverenje koalicionoj vladi SDSM i DUI na glasanju koje je premijer sam zatražio bila su sva 62 poslanika parlamentarne većine. Tako su odbacili tvrdnje… »
Glasala 62 poslanika: Vladi Zorana Zaeva izglasano poverenje u parlamentu

Glasala 62 poslanika: Vladi Zorana Zaeva izglasano poverenje u parlamentu

Kurir 03.03.2021
Poslanici u parlamentu Severne Makedonije izglasali su danas poverenje vladi Zorana Zaeva. Za poverenje koalicionoj vladi SDSM i DUI na glasanju koje je premijer sam zatražio bila su sva 62 poslanika parlamentarne većine. Tako su odbacili tvrdnje… »

Vesti dana »