Povezane vesti

Volim je kao Boga, stalno sam je spominjao! Ša se pere nakon što je saznao da ga je žena ostavila, Mina mu sasula sve u…

Volim je kao Boga, stalno sam je spominjao! Ša se pere nakon što je saznao da ga je žena ostavila, Mina mu sasula sve u…

Kurir 03.03.2021
Nakon što je Mina Vrbaški otkrila Nenadu Aleksiću Ša sve detalje razgovora sa njegovom suprugom Ivanom, on se uzvrpoljio i otišao do pušionice, gde je krenuo da priča zadrugarima da želi da se čuje sa ženom, kako bi mu sve to i ona rekla. - Ja… »
Ivana me zvala da se izvini za nenadove uvrede! Mina priznala da se čula s reperovom ženom i objasnila značenje nadimaka…

Ivana me zvala da se izvini za nenadove uvrede! Mina priznala da se čula s reperovom ženom i objasnila značenje nadimaka…

Kurir 03.03.2021
Mina Vrbaški otkrila je da se čula sa Ivanom Aleksić, suprugom repera Nenada Aleksića Ša i da joj se ona izvinila zbog njegovog ponašanja i uvreda. Mina je bila van rijalitija zbog smrti bake, ali to je nije sprečilo da se naoružana informacijama… »
Rekli mu pred kamerama da ga je žena ostavila: Šok reakcija srpskog repera - evo šta je rekao Nenad! (video)

Rekli mu pred kamerama da ga je žena ostavila: Šok reakcija srpskog repera - evo šta je rekao Nenad! (video)

Mondo 03.03.2021
Reper Nenad Aleksić Ša saznao šta se priča napolju. Reper Nenad Aleksić Ša saznao šta se priča napolju Već neko vreme kolaju glasine o romansi repera Nenada Aleksića i Tare Simov. Ne razdvajaju se, svađaju, mire, spavaju zajedno... a sve to… »

Vesti dana »