Povezane vesti

Svi je pamtimo po replici "Neću da ti kažem ćelavi": Više nije slatka klinka, pogledajte kako sada izgleda (Kurir…

Svi je pamtimo po replici "Neću da ti kažem ćelavi": Više nije slatka klinka, pogledajte kako sada izgleda (Kurir…

Kurir 04.03.2021
Ljubitelji pozorišta sledećeg vikenda, 16. marta, mogu premijerno da odgledaju predstavu "Dan kada ja više nije bilo ja" u režiji Tare Manić. U pitanju je glumica koja je rekla samo jednu rečenicu u filmu Mrtav ladan i zauvek ostala upamćena po… »
Ivan Zarić: Zaboravljamo da budemo strogi prema sebi

Ivan Zarić: Zaboravljamo da budemo strogi prema sebi

Nova 04.03.2021
Čovek s vremena na vreme mora da zastane, da se osvrne na svoj život. Kao što stalno merimo šta su naši prijatelji, poznanici, vrlo smo strogi prema njima, a zaboravljamo da budemo strogi prema sebi, kaže za Nova.rs glumac Ivan Zarić povodom… »
Nova režija darovite tare Manić U BDP: Rediteljku zna cela Srbija, a rekla je samo jednu rečenicu u filmu mrtav ladan

Nova režija darovite tare Manić U BDP: Rediteljku zna cela Srbija, a rekla je samo jednu rečenicu u filmu mrtav ladan

Kurir 04.03.2021
Komad neobičnog imena "Dan kada ja više nije bilo ja", jednog od najčešće izvođenih i najnagrađivanijih nemačkih autora 21. veka, specifičnog pripovedačkog izraza, Rolanda Šimelpfeniga biće premijerno izveden 6. marta u Beogradskom dramskom… »
Pitanje identiteta i potisnutih želja

Pitanje identiteta i potisnutih želja

Danas 03.03.2021
Još jedna premijera u Beogradskom dramskom pozorištu Beogradsko dramsko pozorište priprema još jednu premijeru uprkos epidemiji korona virusa. Nakon predstave „Kišne kapi na vrelom kamenju“, pred publikom će 6. marta biti komad „Dan kada ja… »

Vesti dana »