Povezane vesti

Novi medijski udar na Đokovića stiže iz ''L'Ekipa''! Nole je nervira, baš je nervira!

Novi medijski udar na Đokovića stiže iz ''L'Ekipa''! Nole je nervira, baš je nervira!

Sportske.net 04.03.2021
Svašta je Novak Đoković istrpeo u Melburnu prošlog meseca, ali je i pored svih problema i medijskih napada, uspeo da osvoji Australijan open, deveti put u karijeri. Od ponedeljka će postati i rekorder po broju nedelja na prvom mestu ATP liste… »
Đoković kao da ne postoji - teniska legenda šokirala: Federer imao veliku šansu u Melburnu, on i Rafa su najveći!?

Đoković kao da ne postoji - teniska legenda šokirala: Federer imao veliku šansu u Melburnu, on i Rafa su najveći!?

Mondo 04.03.2021
Jedva da je i spomenuo Srbina u čitavom razgovoru... Jedva da je i spomenuo Srbina u čitavom razgovoru... Nema toga što će Novak Đoković moći da uradi da bi time stekao poštovanje kakvo odavno zaslužuje. Osvajač devet Australijan opena i 18… »
Oprosti im Novače, ne znaju šta rade! Neko je ovo morao da spreči, bruka "Lekipa" i otvoreni govor mržnje: I Francuzi…

Oprosti im Novače, ne znaju šta rade! Neko je ovo morao da spreči, bruka "Lekipa" i otvoreni govor mržnje: I Francuzi…

Sportal blic 04.03.2021
Svima je poznato da zapadni mediji ne vole , ali ovo prelazi sve granice dobrog ukusa! Tek što je španski “ABC” objavio sraman tekst u kome insinuira da je , sada je i čuvenu “Lekip” objavio skandalozanu kolumnu. Novinarka Kristel Bone je u… »
L’Ekip skandaloznim tekstom izvređao Novaka: “Toliko želi da bude voljen, ne mogu da ga podnesem”

L’Ekip skandaloznim tekstom izvređao Novaka: “Toliko želi da bude voljen, ne mogu da ga podnesem”

Vesti online 04.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković često je na meti kritika stranih medija, pa tako i posle osvajanja Australijan opena, privlači veliku pažnju. Poslednji u nizu je tekst u uglednom francuskom listu „Lekip“ gde je autorka Kristal Bone iznela… »
Nova skandalozna pljuvačina na račun Đokovića: Mrzim kada osvoji turnir, ne znam šta me više nervira kod njega!

Nova skandalozna pljuvačina na račun Đokovića: Mrzim kada osvoji turnir, ne znam šta me više nervira kod njega!

Mondo 04.03.2021
Ako ste mislili da je francuski "L'Ekip" i dalje renomiran, dobro ćete se zapitati posle čitanja ovog teksta. Ako ste mislili da je francuski "L'Ekip" i dalje renomiran, dobro ćete se zapitati posle čitanja ovog teksta. Novak Đoković je trenutno u… »
“Lekip” skandaloznim tekstom napao Đokovića

“Lekip” skandaloznim tekstom napao Đokovića

Nova 04.03.2021
Kristel Bone, novinarka Lekipa, napisala je tekst pod naslovom "Nema ljubavi za Đokovića", koji je izazvao žestoku reakciju. Još jednom je u pitanje dovedena njegova sportska čast, Bone je očigledno “stručna” i za povrede, pa je omalovažila… »
"Nije slučajno pogodio sudiju na US openu!" Sraman tekst: "Novak Đoković, nezahvalnik broj jedan!" Neverovatno je kako su…

"Nije slučajno pogodio sudiju na US openu!" Sraman tekst: "Novak Đoković, nezahvalnik broj jedan!" Neverovatno je kako su…

Sportal blic 04.03.2021
Najbolji teniser sveta napraviće pauzu kako bi se oporavio od povrede trbušnog mišića koju je zadobio na Australijan openu. , za sada je, kako kaže njegov trener , neizvesno , ali napadi na srpskog asa ne prestaju. Ovoga puta španski “ABC”… »
Monstrouzne kritike na račun Đokovića: Za njega ne možete da navijate ni kad igra protiv ljuskavca, iznervirala sam se kad…

Monstrouzne kritike na račun Đokovića: Za njega ne možete da navijate ni kad igra protiv ljuskavca, iznervirala sam se kad…

Večernje novosti 04.03.2021
Novak Đoković je trenutno u 310. sedmici kako vlada svetskim tenisom. Pre samo desetak dana je osvojio deveti Australijan open u karijeri i ukupno 18. grend slem. Mnogi ga smatraju za najvećeg tenisera svih vremena, a u mesecima koji dolaze, Srbin će… »

Vesti dana »