Povezane vesti

Predsjednik Opštine Tuzi saslušan u tužilaštvu u Podgorici

Predsjednik Opštine Tuzi saslušan u tužilaštvu u Podgorici

Slobodna Evropa 04.03.2021
Predsjednik Opštine Tuzi Nik Đeljošaj je saslušan 4. marta u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici povodom krivične prijave Uprave policije. Đeljošaj je nakon saslušanja kazao da mu se na teret stavlja blokada saobraćajnica 25. februara… »
„Spreman sam da idem i u zatvor“: Predsednik opštine Tuzi saslušan u tužilaštvu

„Spreman sam da idem i u zatvor“: Predsednik opštine Tuzi saslušan u tužilaštvu

Sputnik 04.03.2021
Predsednik Opštine Tuzi Nik Đeljošaj saslušan je u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, zbog krivične prijave za pozivanje na otpor, posle čega je izjavio da je spreman i da ide u zatvor. Đeljošaj je rekao da je uvređen zbog prijave… »
Đeljošaj posle saslušanja: Imao sam obavezu da zaštitim ekonomiju, spreman sam da idem i u zatvor!

Đeljošaj posle saslušanja: Imao sam obavezu da zaštitim ekonomiju, spreman sam da idem i u zatvor!

Kurir 04.03.2021
Predsednik Opštine Tuzi Nik Đeljošaj saslušan je u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, zbog krivične prijave koja je protiv njega podignuta za pozivanje na otpor. Đeljošaj je 25. februara pozvao građane Tuzi i ugostitelje da ne poštuju… »
Đeljošaj saslušan zbog protesta u Tuzima

Đeljošaj saslušan zbog protesta u Tuzima

Alo 04.03.2021
Predsednik Opštine Tuzi Nik Ðeljošaj je, posle saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, zbog krivične prijave za pozivanje na otpor, izjavio da je uvređen, da poštuje institucije i da mirno čeka odluku u njegovom slučaju. Spreman… »
Đeljošaj na saslušanju: Predsednik opštine Tuzi danas pred tužiocem zbog pozivanja na otpor merama

Đeljošaj na saslušanju: Predsednik opštine Tuzi danas pred tužiocem zbog pozivanja na otpor merama

Večernje novosti 04.03.2021
PREDSEDNIK najmlađe crnogorske Opštine Tuzi, većinski naseljene Albancima, Nik Đeljošaj, biće danas saslušan u Osnovnom državnom tužilaštvu zbog krivične prijave, koja je protiv njega podneta zbog pozivanja na otpor epidemiološkim merama… »
Albanac danas pred sudom zbog pozivanja na otpor epidemiološkim merama!

Albanac danas pred sudom zbog pozivanja na otpor epidemiološkim merama!

Alo 04.03.2021
Predsednik najmlađe crnogorske Opštine Tuzi, većinski naseljene Albancima, Nik Ðeljošaj, biće danas saslušan u Osnovnom državnom tužilaštvu zbog krivične prijave, koja je protiv njega podneta zbog pozivanja na otpor epidemiološkim merama… »

Vesti dana »