Povezane vesti

U Crnoj Gori prodata prva krava plaćena bitkoinom

U Crnoj Gori prodata prva krava plaćena bitkoinom

Politika 04.03.2021
U Crnoj Gori je preko digitalne platforme Seljak.me prodata prva krava plaćena bitkoinom. „Prva krava kupljena pomoću bitkoina, koju smo simbolično nazvali Bitkoinka, plaćena je u iznosu oko 0.03 bitkoina što je otprilike protivvrednost od 1.350… »
Bitkoinka joj je novo ime: Prva krava u Crnoj Gori plaćena u kriptovaluti -0,03 bitkoina!

Bitkoinka joj je novo ime: Prva krava u Crnoj Gori plaćena u kriptovaluti -0,03 bitkoina!

Kurir 04.03.2021
U Crnoj Gori je prodata prva krava koja je plaćena bitkoinima, objavio je crnogorski portal Seljak.me i naveo da je krava, kojoj je zbog valute kojom je plaćena nadenuto ime Bitkoinka, prodata za oko 0,03 bitkoina što, kako se navodi, iznosi oko 1.350… »
Krava u crnoj gori plaćena Bitcoin valutom: Njeno ime će vas tek nasmejati!

Krava u crnoj gori plaćena Bitcoin valutom: Njeno ime će vas tek nasmejati!

Mondo 04.03.2021
Ako je Crvena zvezda mogla da kupi Žigića za traktor, što se ne bi krave kupovale kriptovalutama! Ako je Crvena zvezda mogla da kupi Žigića za traktor, što se ne bi krave kupovale kriptovalutama! Kriptovalute od kada su izašle 2009. godine su… »
Prva krava plaćena bitkoinima u Crnoj Gori

Prva krava plaćena bitkoinima u Crnoj Gori

RTV 04.03.2021
PODGORICA - U Crnoj Gori je prodata prva krava koja je plaćena bitkoinima, objavio je crnogorski portal Seljak.me i naveo da je krava, kojoj je zbog valute kojom je plaćena nadenuto ime Bitkoinka, prodata za oko 0,03 bitkoina što, kako se navodi… »
Prva krava plaćena bitkoinima: Ime koje su joj dali će nasmejati sve

Prva krava plaćena bitkoinima: Ime koje su joj dali će nasmejati sve

Večernje novosti 04.03.2021
U CRNOJ Gori je prodata prva krava koja je plaćena bitkoinima, objavio je crnogorski portal Seljak.me i naveo da je krava, kojoj je zbog valute kojom je plaćena nadenuto ime Bitkoinka, prodata za oko 0,03 bitkoina što, kako se navodi, iznosi oko 1.350… »

Vesti dana »