Povezane vesti

Zoran Đorđević novi direktor „Pošta Srbije“- smenjena Mira Petrović

Zoran Đorđević novi direktor „Pošta Srbije“- smenjena Mira Petrović

U centar 04.03.2021
Mira Petrović, direktorka „Pošta Srbije“, smenjena je na današnjoj sednici Vlade sa te pozicije, a na njeno mesto je imenovan Zoran Đorđević, bivši ministar rada! Ovu informaciju objavio je portal Blic, na osnovu informacija iz Vlade Srbije… »
Saznajemo: Razrešena direktorka Pošte Srbije, Zoran Đorđević ujutru u 6h na novom poslu

Saznajemo: Razrešena direktorka Pošte Srbije, Zoran Đorđević ujutru u 6h na novom poslu

Telegraf 04.03.2021
Dosadašnja direktorka odlazi u penziju, novi direktor sutra stupa na dužnost. Vlada Srbije na današnjoj sednici razrešila je funckije dosadašnju direktorku Pošte Srbije Miru Petrović. Razlog je njen odlazak u penziju. Na njeno mesto je, imenovan… »
detalji ubistva u pokušaju: Posvađali se oko tezge na pijaci- pa ga ubo nožem!

detalji ubistva u pokušaju: Posvađali se oko tezge na pijaci- pa ga ubo nožem!

U centar 04.03.2021
Do ubistva u pokušaju u Kragujevcu, kako je delo kvalifikovala policija došlo je posle svađe dvojice muškaraca oko mesta za tezgu! Policija je ranije saoštila uhapšen je N. S. (21) iz Kragujevca. Sumnja se da je on jutros na gradilištu ubo u vrat… »
Zoran Đorđević novi direktor Pošte Srbije

Zoran Đorđević novi direktor Pošte Srbije

Srbija danas 04.03.2021
Vlada Srbije danas je razrešila sa funkcije Miru Petrović, vršioca dužnosti direktora Pošte Srbije. Vlada Srbije danas je razrešila sa funkcije Miru Petrović, vršioca dužnosti direktora Pošte Srbije i na njeno mesto imenovala Zorana… »
Smenjena Mira Petrović, direktorka “Pošta Srbije”, novi direktor Zoran Đorđević

Smenjena Mira Petrović, direktorka “Pošta Srbije”, novi direktor Zoran Đorđević

Luftika 04.03.2021
Mira Petrović, direktorka “Pošta Srbije”, smenjena je na današnjoj sednici Vlade sa te pozicije, a na njeno mesto je imenovan Zoran Đorđević, bivši ministar rada. Na taj način njena gotovo petogodišnja vladavina, puna skandala, štrajkova i… »
FOTO DANA: Ja sam dečko čuj me mala…

FOTO DANA: Ja sam dečko čuj me mala…

U centar 04.03.2021
Momak sa fotografije napunio je svoju prvu godinu. Zove se Damjan i živi u selu Saranovo kod Rače. Ova fotografija dolazi sa stranice Lepa Šumadija, https://www.facebook.com/lepasumadija.rs naših strateških partnera. Autor fotografije je Ivana… »

Vesti dana »