Povezane vesti
Odbornik Stanković: Građani Srbije nemaju jednaka prava na zdravstvenu zaštitu
Južne vesti 04.03.2021
Univerzitetski klinički centar u Nišu, kako je rekao odbornik Miodrag Stanković, mora da se uvrsti u ustanovu čevrte kategorije od republičkog značaja, da bi građani u tom delu zemlje imali najbolje medicinske usluge, a ne, dodao je, da traže veze za… »
Stanković: Degradiran KC Niš i pacijenti sa juga Srbije
Jugmedia 04.03.2021
Univerzitetski Klinički centar u Nišu mora da se uvrsti u Ustanovu četvrte kategorije od republičkog značaja, tako da dva milona ljudi koji gravitiraju ovom delu države imaju najbolje uslove, preglede, terapije, lekove i stručnjake, a ne da traže… »
Stanković: Građani Srbije nemaju jednaka prava na zdravstvenu zaštitu!
Niške vesti 04.03.2021
On kaže da su „maske pale“ i da je vlast je pokazala svoje pravo lice. Umesto decentralizacije, kako kaže, sprovode najveću centralizaciju koja se ne pamti u Evropi. „Sve se planira i odlučuje u Beogradu, od finansija, poreza, vakcina, do zapošljavanja i… »
Vesti dana »
Lokalni izbori 2026. obeleženi incidentima: Glasanje u 10 mesta - podrhtavanje tla ili stanje redovno
BBC News pre 10 minutajoš 47 povezanih
Studenti u blokadi: Novinarska ekipa i studenti napadnuti sekirom u Boru, ima povređenih
N1 Info pre 14 minutajoš 170 povezanih
Putinov savetnik: SAD iznele zanimljive predloge o Ukrajini
Radio sto plus pre 25 minutajoš 26 povezanih
BLOG UŽIVO: Iran napao fabrike u UAE i Bahreinu, Pentagon sprema kopnenu operaciju
Insajder pre 14 minutajoš 27 povezanih
Vašington post: Pentagon priprema kopnenu operaciju u Iranu;Teheran: Tramp šalje američke snage u močvaru smrti
RTS pre 14 minutajoš 26 povezanih



