Povezane vesti

Niko me ne može kupiti

Niko me ne može kupiti

Danas 05.03.2021
Milan Stamatović, lider ZS, o državnom „poklonu“ Čajetini od 120 miliona dinara „Mnogo je skuplji predsednik opštine Čajetina i sigurno nije na prodaju“, kaže za Danas Milan Stamatović, predsednik te opozicione opštine, u petom mandatu, i… »
Stamatović: Nisam se prodao Vućiću za novac iz državnog budžeta i dalje sam opozicija

Stamatović: Nisam se prodao Vućiću za novac iz državnog budžeta i dalje sam opozicija

Beta 05.03.2021
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina Milan Stamatović izjavio je da niko ništa nije tražio od njega niti je pruzeo neku obavezu zato što je Vlada nedavno uplatila toj opštini 120 miliona dinara iz budžetske rezerve, čemu je… »
Stamatović o novcu iz budžeta: Nisam na prodaju, i dalje sam opozicija

Stamatović o novcu iz budžeta: Nisam na prodaju, i dalje sam opozicija

N1 Info 05.03.2021
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina Milan Stamatović izjavio je da niko ništa nije tražio od njega niti je pruzeo neku obavezu zato što je Vlada nedavno uplatila toj opštini 120 miliona dinara iz budžetske rezerve, čemu je… »
Stamatović: Nisam se prodao Vučiću, i dalje sam opozicija

Stamatović: Nisam se prodao Vučiću, i dalje sam opozicija

Nova 05.03.2021
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina Milan Stamatović izjavio je da niko ništa nije tražio od njega niti je preuzeo neku obavezu zato što je Vlada nedavno uplatila toj opštini 120 miliona dinara iz budžetske rezerve, čemu je… »

Vesti dana »