Povezane vesti

Piksijev prvi spisak, ima mnogo više iznenađenja!

Piksijev prvi spisak, ima mnogo više iznenađenja!

Sportske.net 05.03.2021
Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković, saopštio je danas svoj prvi spisak za start kvalifikacionog ciklusa za Mundijal 2022. Kao što je najavljeno, Piksi je napravio nekoliko manje i više očekivanih promena, a glavne su da… »
Gajić: Posebna je čast kada Piksi pozove

Gajić: Posebna je čast kada Piksi pozove

Nova 05.03.2021
"Presrećan sam i velika mi je čast što sam ponovo dobio poziv za nacionalni tim Srbije. Svaki igrač se potajno nada da će biti pozvan u reprezentaciju i to je za mene jedna radosna vest", rekao je desni bek Crvene zvezde Milan Gajić. “Zahvalio bih… »
Marko Petković za Mozzart Sport: Uvek sam verovao

Marko Petković za Mozzart Sport: Uvek sam verovao

Mozzart sport 05.03.2021
Ne dešava se često da među reprezentativcima Srbije bude neko ko ne igra za Crvenu zvezdu, Partizan ili neki inostrani klub, ali je Dragan Stojković svojim prvim spiskom u ulozi selektora rešio da odstupi od uobičajenog. Pozvao je Marka Petkovića… »
Piksi objavio prvi spisak: Pozvan Marko Petković! Tu su i Ilić, Krstičić, Račić...

Piksi objavio prvi spisak: Pozvan Marko Petković! Tu su i Ilić, Krstičić, Račić...

Mozzart sport 05.03.2021
Novi selektor napravio nekoliko iznenađenja. Dugo čekani spisak novog srpskog selektora Dragana Stojkovića Piksija je danas i zvanično objavljen. Nova era u reprezentaciji Srbije je počela baš kao što je Piksi i najavio – iznenađenjima. Odlučio… »
Prvi piksijev spisak! Veliko iznenađenje - bek TSC-a! Nema Kolarova, Matića, Milivojevića, Ljajića...

Prvi piksijev spisak! Veliko iznenađenje - bek TSC-a! Nema Kolarova, Matića, Milivojevića, Ljajića...

Mondo 05.03.2021
Na ove igrače selektor računa! Na ove igrače selektor računa! Srbija je dočekala novog selektora Dragana Stojkovića Piksija, a zajedno sa njim i novi sastav reprezentacije! Legenda srpskog fudbala objavio je spisak "orlova" za važne martovske… »
Stojković objavio spisak igrača za uvodne mečeve u kvalifikacijama za SP

Stojković objavio spisak igrača za uvodne mečeve u kvalifikacijama za SP

Danas 05.03.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izabrao je danas igrače za uvodne mečeve u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. Na spisku Stojkovića za utakmice sa Republikom Irskom, Portugalom i Azerbejdžanom nalazi… »
Prvi piksijev spisak: Tu su Račić, Ilić, Petković, nema Kolarova i Milivojevića

Prvi piksijev spisak: Tu su Račić, Ilić, Petković, nema Kolarova i Milivojevića

Večernje novosti 05.03.2021
DRAGAN Stojković Piksi objavio je prvi spisak kao selektor reprezentacije Srbije. Ima dosta iznenađenja. Na njemu nema Luke Milivojevića i dosadašnjeg kapitena Aleksandra Kolarova. Na spisku se nalaze Marko Petković, Milan Gajić, Ivan Ilić i Uroš… »
Piksijev prvi spisak: Srbija bez Kolarova, ima iznenađenja

Piksijev prvi spisak: Srbija bez Kolarova, ima iznenađenja

Nova 05.03.2021
Dragan Stojković Piksi saopštio je prvi spisak kao selektor reprezentacije Srbije, pred okupljanje i ozbiljne takmičarske izazove koji ih čekaju na startu kvalifikacija za Mundijal 2022. u Kataru. Već 24. marta Srbija čeka Irsku, tri dana kasnije… »
Prve Stojkovićeve žrtve: Kolarov, Milivojević, Ljajić, Maksimović…

Prve Stojkovićeve žrtve: Kolarov, Milivojević, Ljajić, Maksimović…

Mozzart sport 05.03.2021
Nema ni Maraša, Ranđelovića, Zdjelara, Aleksića, Milunovića, Đurđevića…. Najavio je Dragan Stojković iznenađenja i ispunio obećano pozivanjem u tim mladih snaga poput Ivana Ilića, Uroša Račića i Andrije Živkovića, ali i nekih nešto… »
Piksijev spisak: Nema Kolarova, pozvani Petković i Gajić

Piksijev spisak: Nema Kolarova, pozvani Petković i Gajić

N1 Info 05.03.2021
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković izabrao je igrače za uvodne mečeve u kvalifikacijama za Prvenstvo sveta u Kataru 2022. godine. Srbija 24. marta igra u Beogradu sa Republikom Irskom, tri dana kasnije rival je Portugal, a 30. marta Orlovi… »
Renovirana reprezentacija Srbije! Dragan Stojković Piksi saopštio spisak igrača na koje računa u borbi za Mundijal!

Renovirana reprezentacija Srbije! Dragan Stojković Piksi saopštio spisak igrača na koje računa u borbi za Mundijal!

Sportal blic 05.03.2021
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković izabrao je igrače za uvodne mečeve u kvalifikacijama za Prvenstvo sveta u Kataru 2022. godine. Srbija se 24. marta sastaje u Beogradu sa Republikom Irskom, tri dana kasnije rival je Portugal, a 30. marta… »
Vreme je za Piksijev prvi spisak, spremni za iznenađenja?!

Vreme je za Piksijev prvi spisak, spremni za iznenađenja?!

Sportske.net 05.03.2021
Dragan Stojković danas će objaviti spisak igrača za kvalifikacione utakmice protiv Irske, Portugalije i Azerbejdžana. Samo dva dana nakon promocije, novi selektor Dragan Stojković saopštiće svoj prvi spisak igrača na kom će biti nekoliko… »
Piksi bira za uspešan početak - Otpisani Milivojević, LJajić i Maksimović

Piksi bira za uspešan početak - Otpisani Milivojević, LJajić i Maksimović

Sportski žurnal 05.03.2021
Dragan Stojković danas će objaviti spisak igrača za kvalifikacione utakmice protiv Irske, Portugalije i Azerbejdžana. Samo dva dana posle promocije na selektorsku funkciju Dragan Stojković, kako je sam najavio, objaviće spisak igrača za prve tri… »

Vesti dana »