Повезане вести
Трећи пут за месец дана приведен због вожње у пијаном стању
Вести онлине 05.03.2021
Тридесетседмогодишњи возач бмв-а јуче је око 15:30 искључен из саобрачаја и приведен у станицу због вожње у пијаном стању. Крушевачка саобраћајна полиција јуче је привела возача који је управљао возилом са чак 2.37 промила… »
Саобраћајна полиција зауставила двојицу возача у стању потпуне алкохолисаности
РТС 05.03.2021
Саобраћајни полицајци у Старој Пазови и Сремској Митровици зауставили су синоћ двојицу возача који су управљали возилима у стању потпуне алкохолисаности. Четрдесетшестогодишњи возач из Старе Пазове управљао је путничким… »
Возио аутомобил са 2,87 промила алкохола у крви
Нова 05.03.2021
Припадници саобраћајне полиције у Старој Пазови и Сремској Митровици зауставили су синоћ двојицу возача који су управљали возилима у стању потпуне алкохолисаности. Четрдесетшестогодишњи возач из Старе Пазове управљао је… »
Трећи пут заустављен пијан за месец и по дана: Насилничка вожња у Крушевцу, возач "БМВ" поново добио пријаву
Вечерње новости 04.03.2021
ПРИПАДНИЦИ Саобраћајне полиције Полицијске управе у Крушевцу данас поподне су поново, по трећи пут за месец и по дана, из саобраћаја искључили истог мушкарца, који је пијан возио аутомобил. Наиме, 36. годишњи возач је 1… »
Вести дана »
Бела кућа: Кина и САД кажу да Иран не треба да има нуклеарно оружје и да Ормуски мореуз буде отворен
Сербиан Невс Медиа пре 14 минутајош 85 повезаних
Након посланичких питања настављена расправа о изменама изборних закона
Недељник пре 19 минутајош 21 повезана
Пронађен вирус хепатитиса А у воћу из Пожеге! Хитна реакција инспекције због пошиљке за Немачку
Блиц пре 1 сатјош 17 повезаних
У Трепчином руднику Стари трг због проблема са струјом заробљено 18 рудара
Бета пре 24 минутајош 18 повезаних





