Povezane vesti

Kancelarija za KiM: Ostvarili smo deci želju da dođu i čestitaju Vučiću rođendan

Kancelarija za KiM: Ostvarili smo deci želju da dođu i čestitaju Vučiću rođendan

N1 Info 05.03.2021
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković ugostio je danas u Beogradu decu iz Gračanice i s njima obišao novi spomenik Stefanu Nemanji. Petković je u razgovoru sa decom istakao koliko je značajna istorijska ličnost bio Stefan Nemanja… »
Petković: Deca sa KiM tražila da dođu na Vučićev rođendan

Petković: Deca sa KiM tražila da dođu na Vučićev rođendan

Nova 05.03.2021
Ovu posetu su samoinicijativno pokrenula deca iz Gračanice u želji da dođu u Beograd na današnji dan, kako bi predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću čestitali rođendan, a Kancelarija za Kosovo i Metohiju im je pomogla da svoju želju i ostvare i… »
Vučić ko Tito: Deca mu pevaju za rođendan, a TV prenosi

Vučić ko Tito: Deca mu pevaju za rođendan, a TV prenosi

Nova 05.03.2021
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je rođendan, a ovom prilikom su mu kao nekada davno jednom drugom predsedniku, čestitala deca iz Gračanice, uz pesmu, tortu i čestitke. Vučić se na Instagramu pohvalio da mu je ovo najlepša čestitka, a… »
Divan dan

Divan dan

Nova 05.03.2021
Beograd 05.03.2021. "Najlepšu tortu i poklone, uz moje najbliže, donela su mi deca sa Kosova i Metohije. Ovi anđeli sa svojim roditeljima žive u Gračanici i vole Srbiju beskrajno mnogo. Hvala im na divnoj pesmi i velikom srcu!", napisao je predsednik… »
Najlepši poklon za predsednika: Pogledajte kako je dečiji hor čestitao rođendan Vučiću (foto/video)

Najlepši poklon za predsednika: Pogledajte kako je dečiji hor čestitao rođendan Vučiću (foto/video)

Večernje novosti 05.03.2021
GRAĐANI Srbije, zvaničnici širom sveta, članovi SNS, Vlade Srbije i ostali čelnici u političkom životu Srbije danas upućuju rođendanske čestitke predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas puni 51. godinu… »
Vučić: Hvala deci iz Gračanice!

Vučić: Hvala deci iz Gračanice!

Dnevnik 05.03.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je najlepši poklon za 51. rođendan dobio od dece sa Kosova i Metohije. Na Instagram profilu "Budućnostsrbijeav" objavljene su fotografije susreta i video snimak na kome se vidi kako deca… »
Vučić danas slavi 51. rođendan: Najlepši poklon donela su mi deca sa KiM

Vučić danas slavi 51. rođendan: Najlepši poklon donela su mi deca sa KiM

Blic 05.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji danas slavi 51. rođendan, oglasio se na svom profilu "Buducnostsrbijeav" na Instagramu. - Najlepšu tortu i poklone, uz moje najbliže, donela su mi deca sa Kosova i Metohije. Ovi anđeli sa svojim roditeljima… »
Prošli mu je bio jubilarni, A evo šta je sve dosad dobijao na dar: Knjige, šarplaninca, doboš-tortu! Vučiću danas…

Prošli mu je bio jubilarni, A evo šta je sve dosad dobijao na dar: Knjige, šarplaninca, doboš-tortu! Vučiću danas…

Kurir 05.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas puni 51. godinu. Rođen je 5. marta 1970. u Beogradu. Osnovnu školu završio je u Novom Beogradu, zatim Zemunsku gimnaziju a diplomirao je na Pravnom fakultetu. Otac je troje dece. Dužnost predsednika Republike… »

Vesti dana »