Povezane vesti

"Odredite mi pritvor, nije problem": Pogledajte snimak iz sudnice tokom ročišta Darku Elezu (video)

"Odredite mi pritvor, nije problem": Pogledajte snimak iz sudnice tokom ročišta Darku Elezu (video)

Blic 05.03.2021
U Sudu BiH održano je ročište po predlogu Tužilaštva BiH da se izručenom Darku Elezu, odredi jednomesečni pritvor. Sud je u međuvremenu doneo odluku i Elezu je određen pritvor. Tužilac Dubravko Čampara zatražio je pritvor zbog opasnosti od… »
Darko Elez na ročištu: Nađete barem jedan dokaz da sam ubio Tigra i pristajem na 40 godina robije

Darko Elez na ročištu: Nađete barem jedan dokaz da sam ubio Tigra i pristajem na 40 godina robije

Blic 05.03.2021
U Sudu BiH jutros je održano ročište po predlogu Tužilaštva BiH da se izručenom Darku Elezu, odredi jednomesečni pritvor. Tužilac Dubravko Čampara zatražio je pritvor zbog, kako je rekao, straha od bekstva, uticaja na svedoke i uznemiravanje… »
Elez: Ako dokažete da sam ubio Tigra, nek robijam 40 godina

Elez: Ako dokažete da sam ubio Tigra, nek robijam 40 godina

Nova 05.03.2021
Darko Elez saslušan je danas u sudu BiH po nalogu tužilaštva, a kako prenose tamošnji mediji, tužilac je predložio da mu se odredi pritvor do 30 dana. Elez je negirao umešanost u ubistvima za koje se sumnjiči - likvidacije Siniše Miličevića… »
Opasni kriminalac zanemeo na saslušanju: Elez negira da ima veze sa jezivim ubistvima: Ostojić likvidiran sa tri hica, Tigar…

Opasni kriminalac zanemeo na saslušanju: Elez negira da ima veze sa jezivim ubistvima: Ostojić likvidiran sa tri hica, Tigar…

Blic 04.03.2021
Darko Elez prilikom saslušanja u Sarajevu negirao je da je imao bilo kakve veze sa ubistvima Siniše Miličevića Tigra i Miloša Ostojića, na području Istočnog Sarajeva, otkriva „EuroBlic“. Naš izvor pojašnjava, da je Elez pred samo izručenje… »

Vesti dana »