Povezane vesti

Novo obraćanje Džonija Štulića: Dugujete mi milione evra

Novo obraćanje Džonija Štulića: Dugujete mi milione evra

Nova 05.03.2021
Ja nisam od Sokoja primio ni dinara u celokupnom životu, tvrdi legendarni Branimir Džoni Štulić u tekstu objavljenom na njegovom kanalu na Jutjubu, gde je izračunao da mu ova organizacija duguje milione evra. Branimir Džoni Štulić, osnivač i… »
Sokoj odgovorio pevaču Azre na prozivke: Ne postoje neisplaćeni tantijemi na ime gospodina Štulića!

Sokoj odgovorio pevaču Azre na prozivke: Ne postoje neisplaćeni tantijemi na ime gospodina Štulića!

Kurir 05.03.2021
Frontmen grupe "Azre" Branimir Štulić (67), već decenijama vodi bitku za svoja autorska prava i ovim povodom se oglasio na svom Jutjubu. Muzičar je napisao svoje nezadovoljstvo, obratio se "Sokoju", koji mu je, kako tvrdi, naneo neizmernu štetu… »
"Sokoj" odgovorio džoniju štuliću: Reakcija na optužbe koje je izneo frontmen "Azre"!

"Sokoj" odgovorio džoniju štuliću: Reakcija na optužbe koje je izneo frontmen "Azre"!

Mondo 05.03.2021
Muzičar je nedavno izneo niz optužbi na koje je "Sokoj" brzo odgovorio. Muzičar je nedavno izneo niz optužbi na koje je "Sokoj" brzo odgovorio. Frontmen nekadašnje "Azre" Branimir Džoni Štulić (67), nedavno je na svom Jutjub kanalu izneo optužbe… »
Štulić se decenijama se bori za autorska prava! Optužio Sokoj: Naneli ste mi neizmernu štetu! Duguju mu 39.000.000 € i…

Štulić se decenijama se bori za autorska prava! Optužio Sokoj: Naneli ste mi neizmernu štetu! Duguju mu 39.000.000 € i…

Kurir 05.03.2021
Frontmen grupe " Azre" Branimir Štulić (67), već decenijama vodi bitku za svoja autorska prava i ovim povodom se oglasio na svom Jutjubu. Muzičar je napisao svoje nezadovoljstvo, obratio se "Sokoju", koji mu je, kako tvrdi, naneo neizmernu štetu… »

Vesti dana »