Povezane vesti

Đoković o jednom od najtežih poraza: Ridao sam kod Vajde u sobi, mislio sam da nisam dovoljno dobar

Đoković o jednom od najtežih poraza: Ridao sam kod Vajde u sobi, mislio sam da nisam dovoljno dobar

Mozzart sport 05.03.2021
"Imao sam osećaj kao da mi se svet i snovi raspadaju", rekao je Novak na gostovanju u podkastu Červina Džafareja. Prvi teniser sveta Novak Đoković gostovao je nedavno u podkastu kod Červina Džafareja, gde je između ostalog govorio i o teškim… »
Jecao sam, čitav svet mi se raspadao: Novak otkrio borbu za koju niko nije znao - hteo da napusti tenis!

Jecao sam, čitav svet mi se raspadao: Novak otkrio borbu za koju niko nije znao - hteo da napusti tenis!

Mondo 05.03.2021
Jedan poraz mu je posebno teško pao. Jedan poraz mu je posebno teško pao Dok nije došao do prvog mesta na ATP listi prvi reket sveta prolazio je kroz težak period. Najbolji teniser planete Novak Đoković bio je gost u podkastu Červina Džafaraje gde… »
Novak: Ridao sam kod Vajde u sobi, preveliki je bio teret…

Novak: Ridao sam kod Vajde u sobi, preveliki je bio teret…

N1 Info 05.03.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković ističe da mu je poraz od Jirgena Melcera u četvrtfinalu Rolan Garosa bio jedan od ključnih trenutaka u karijeri. Vodio je Novak tada sa 2-0 u setovima, uz brejk u trećem setu, na kraju je izgubio, a to ga je pogodilo… »

Vesti dana »