Povezane vesti

Rukavina se “odjavio” iz reprezentacije

Rukavina se “odjavio” iz reprezentacije

Vesti online 06.03.2021
U danu kada je Luka Milivojević revoltirano objavio kraj svoje reprezentativne karijere, oglasio se i Antonio Rukavina. I omaleni desni bek je potvrdio da više neće igrati u nacionalnom dresu, s tim da on ima 37 godina, osam više od Milivojevića… »
Milivojević: Uspeli ste, oterali ste me iz reprezentacije

Milivojević: Uspeli ste, oterali ste me iz reprezentacije

Dnevnik 06.03.2021
LONDON: „Ljudima u Fudbalskom savezu Srbije, na čelu sa predsednikom, želim da kažem da su uspeli u tome da me oteraju iz reprezentacije, na čemu su radili još pre Svetskog prvenstva u Rusiji”, poručio je kapiten Kristal Palasa Luka… »
Oproštaj Milivojevića: Savez i Kokeza uspeli da me oteraju!

Oproštaj Milivojevića: Savez i Kokeza uspeli da me oteraju!

N1 Info 06.03.2021
Vezista Kristal Palasa Luka Milivojević saopštio je da se definitivno oprostio od selekcije Srbije i tom prilikom poručio da su ljudi u Savezu na čelu sa predsednikom Slavišom Kokezom uspeli u nameri da ga oteraju iz državnog tima. Milivojević se… »
Luka, sine, opet su te prevarili

Luka, sine, opet su te prevarili

Nova 06.03.2021
Luka Milivojević je nakon devet burnih godina u reprezentaciji Srbiji odlučio da "orlovima" kaže "zbogom". Često na udaru, na meti kritika i na otvorenom frontu sa Fudbalskim savezom Srbije i tadašnjim selektorom odlučio je da jednostavno digne… »
Šok - Luka Milivojević rekao "zbogom" uz teške reči!

Šok - Luka Milivojević rekao "zbogom" uz teške reči!

Sportske.net 06.03.2021
Luka Milivojević više neće nositi dres reprezentacije Srbije. On je i javno saopštio svoju odluku, samo dan nakon što ga je Dragan Stojković Piksi izostavio sa spiska za start kvalifikacija za SP 2022. Milivojević je poželeo sreću novom… »
‘Savez je uspeo da me otera iz reprezentacije, ovo je kraj!’: Vezista burno reagovao nakon što je njegovo ime izostalo sa…

‘Savez je uspeo da me otera iz reprezentacije, ovo je kraj!’: Vezista burno reagovao nakon što je njegovo ime izostalo sa…

Hot sport 06.03.2021
Jedan od najboljih srpskih igrača veznog reda doneo je definitivnu odluku… Novi selektor Srbije Dragan Stojković Piksi na s voj prvi spisak nije uvrstio kapitena Kristal Palasa Luku Milivojevića, a sada definitivno to neće moći da učini ni za neka… »
Prvo povlačenje otkako je Piksi selektor: Kokeza i FSS su me oterali

Prvo povlačenje otkako je Piksi selektor: Kokeza i FSS su me oterali

Sputnik 06.03.2021
Nije se dugo čekalo da dođe do novog, ujedno i prvog povlačenja iz fudbalske reprezentacije Srbije otkako je Dragan Stojković Piksi postao selektor. Od „orlova“ je rešio da se oprosti iskusni vezista Luka Milivojević, okrivivši za to FSS i… »
Luka Milivojević se oprostio od reprezentacije Srbije!

Luka Milivojević se oprostio od reprezentacije Srbije!

Sportal blic 06.03.2021
Luka Milivojević više neće nositi dres fudbalske reprezentacije Srbije. Dan nakon što se nije našao na , kapiten Kristal Palasa je rešio da kaže "zbogom" nacionalnoj selekciji. Milivojević nije javno ništa zamerio novom strategu "orlova", ali se… »
Ekskluzivno - luka Milivojević: FSS me je oterao iz reprezentacije gledao sam menadžerisanja, sklanjanja...

Ekskluzivno - luka Milivojević: FSS me je oterao iz reprezentacije gledao sam menadžerisanja, sklanjanja...

Večernje novosti 06.03.2021
NACIONALNI fudbalski tim Srbije ostao je bez Luke Milivojevića (29). Kapiten Kristal palasa je ekskluzivno za naš list poručio da više neće nastupati za „orlove“. - Želim ovom prilikom javno da se zahvalim novoizabranom selektoru i da mu… »
Milivojević: Opraštam se od reprezentacije, uspeli su da me oteraju

Milivojević: Opraštam se od reprezentacije, uspeli su da me oteraju

Mozzart sport 06.03.2021
„Novom selektoru želim sreću i uspeh“, poručio as Kristal Palasa. Na prvom spisku Dragana Stojkovića nije bilo Luke Milivojevića. A, neće ga biti ni na drugom, trećem... Vezista Kristal Palasa razočaran zbog svega što mu se dešava poslednjih… »
Milivojević: Povlačim se, FSS me oterao, znam šta su radili

Milivojević: Povlačim se, FSS me oterao, znam šta su radili

Nova 06.03.2021
Luka Milivojević se nije našao na prvom spisku Dragana Stojkovića Piksija, a srpski vezista je odlučio da se oglasi i kaže zbogom reprezentaciji. U oštrom tonu se obratio ljudima u Fudbalskom savezu Srbije. Posle turbulentnih nekoliko sezona… »
Kraj! FSS me je oterao iz reprezentacije: Piksi ga neće u timu, a neće ni on više dres Srbije!

Kraj! FSS me je oterao iz reprezentacije: Piksi ga neće u timu, a neće ni on više dres Srbije!

Mondo 06.03.2021
Jedan od najboljih srpskih vezista doneo je definitivnu odluku! "Trebalo je ranije da se povučem" Jedan od najboljih srpskih vezista doneo je definitivnu odluku! "Trebalo je ranije da se povučem" Novi selektor Srbije Dragan Stojković Piksi na svoj prvi… »

Vesti dana »