Povezane vesti

Naša pevačica uhvatila dečka u prevari "Imala sam njihovu prepisku, a on me ubeđivao da nije istina! Pa čekaj, bre…

Naša pevačica uhvatila dečka u prevari "Imala sam njihovu prepisku, a on me ubeđivao da nije istina! Pa čekaj, bre…

Blic 06.03.2021
Pevačica i jutjuberka Ruža Rupić otvoreno je priznala da je sa jednim bivšim dečkom raskinula vezu jer ga je uhvatila u prevari. - Meni je najsmešnije bilo to što ja i kad sam skapirala i bukvalno sam imala njihovu prepisku, mene je čovek i dalje… »
Skinula bih se, ali to bi bilo jako skupo! Pevačica prebolela raskid, otvoreno priznala da ju je dečko varao, a sad donela…

Skinula bih se, ali to bi bilo jako skupo! Pevačica prebolela raskid, otvoreno priznala da ju je dečko varao, a sad donela…

Kurir 06.03.2021
Jutjuberka i pevačica Ruža Rupić otvoreno je govorila o prevari, te je istakla da se nakon raskida posvetila isključivo svom izgledu i karijeri. Ruža je otkrila da je sada srećna bez partnera nakon nekoliko ljubavnih krahova. "Meni je najsmešnije… »
Skinuću se, ali biće skupo: Pevačica prebolela bivšeg, pa donela odluku!

Skinuću se, ali biće skupo: Pevačica prebolela bivšeg, pa donela odluku!

Mondo 06.03.2021
Pevačica Ruža Rupić za MONDO je govorila o prevari, pa otkrila da li je ljubomorna, kako će svoju liniju dovesti do savršenstva i šta će odmah nakon toga da uradi! Pevačica Ruža Rupić za MONDO je govorila o prevari, pa otkrila da li je… »

Vesti dana »