Povezane vesti

Godinu dana korone u Nišu: U Kliničkom centru sećaju se prvih pacijenata, a dobro pamte i žrtve virusa

Godinu dana korone u Nišu: U Kliničkom centru sećaju se prvih pacijenata, a dobro pamte i žrtve virusa

Kurir 06.03.2021
Prva četiri pacijenta obolela od korona virusa u Nišu smeštena su na Infektivnu i Kliniku za intenzivnu negu prošle godine na današnji dan kada je i zvanično počelo lečenje od svetske pandemije kovida. Da je kovid stigao u Niš saznalo se tek 9… »
Zdravstveni sistem izdržao udare sa po skoro 10.000 obolelih

Zdravstveni sistem izdržao udare sa po skoro 10.000 obolelih

IndeksOnline 06.03.2021
BEOGRAD – Tokom godinu dana borbe protiv virusa korona pokazalo se da je zdravstveni sistem u Srbiji “žilav”, dva puta je izdržao jake udare sa po skoro 10.000 kovid pacijenata na bolničkom lečenju, kaže zamenik direktora niškog kliničkog… »
Godinu dana od početka korone mi i dalje stojimo u mestu - doktor iz Niša priznao da negde debelo grešimo, pa sad okrivio…

Godinu dana od početka korone mi i dalje stojimo u mestu - doktor iz Niša priznao da negde debelo grešimo, pa sad okrivio…

Noizz 06.03.2021
Prošlo je godinu dana od kako Srbija živi i umire s koronom, a reklo bi se da mi i dalje stojimo u mestu. Ako bi se sumirao mart prošle godine i ovaj koji sada živimo, jasno se vidi da nema neke razlike u broju zaraženih i da mi i dalje razmatramo… »

Vesti dana »