Povezane vesti

Viktorija (41) nakon odnosa sa Mbapeom: Bilo me je strah, mislila sam da ću stradati...

Viktorija (41) nakon odnosa sa Mbapeom: Bilo me je strah, mislila sam da ću stradati...

Večernje novosti 06.03.2021
Ruska televizijska voditeljka, glumica i manekenka Viktorija Bonja dala je intervju za Sport Express u kojem je otkrila da je imala seksualne odnose sa zvezdom PSŽ-a Kilijanom Mbapeom. Bonja danas ima 41 godinu, Mbape 22, ali tada to nije bio slučaj… »
"Uplašila sam se da ću stradati zbog pedofilije!" Viktorija je spavala s maloletnim Mbapeom u vreme dok je igrao i u…

"Uplašila sam se da ću stradati zbog pedofilije!" Viktorija je spavala s maloletnim Mbapeom u vreme dok je igrao i u…

Sportal blic 06.03.2021
Kilijan Mbape je uveliko zvezda svetskog fudbala, iako su mu tek 22 godine, a jedna od najzanosnijih TV voditeljki otkrila je da je s njim spavala kada je bio maloletan - a ona imala 36 godina. Ruskinja Viktorija Bonja, koja pored rada na televiziji još… »
Mislila sam da će me optužiti za pedofiliju: Vrela Ruskinja otkrila da je zavela Mbapea dok je bio maloletan

Mislila sam da će me optužiti za pedofiliju: Vrela Ruskinja otkrila da je zavela Mbapea dok je bio maloletan

Mondo 06.03.2021
Potpuno je razdrmala fudbalsku javnost. Potpuno je razdrmala fudbalsku javnost Ruska voditeljka, manekenka i bivša Plejboj zečica Viktorija Bonja dala je intervju u kom je razotkrila neke bizarne detalje svojih afera sa fudbalerima. Ruskinja je za… »

Vesti dana »