Povezane vesti
Predsednik Meksika barikadama brani rezidenciju od protesta žena za 8. mart
N1 Info 06.03.2021
Vlasti u Meksiku podigle su visoke čelične barikade oko Nacionalne palate u Meksiko Sitiju, uoči planiranih protesta za obeležavanje Međunarodnog dana žena 8. marta. U toj Palati živi i radi predsednik Andres Manuel Lopes Obrador. Lopes Obrador se… »
Meksiko podigao barikade oko predsedničke palate uoči protesta žena
Novi magazin 06.03.2021
Vlasti u Meksiku podigle su visoke čelične barikade oko Nacionalne palate u Meksiko Sitiju, uoči planiranih protesta za obeležavanje Medjunarodnog dana žena u ponedeljak, 8. marta. U toj Palati živi i radi predsednik Andres Manuel Lopes Obrador. Lopes… »
Barikade oko palate predsednika u Meksiku zbog protesta žena
Nova 06.03.2021
Vlasti u Meksiku podigle su visoke čelične barikade oko Nacionalne palate u Meksiko Sitiju, uoči planiranih protesta za obeležavanje Međunarodnog dana žena u ponedeljak, 8. marta. U toj Palati živi i radi predsednik Andres Manuel Lopes Obrador. Lopes… »
Vesti dana »

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature
Naslovi.ai pre 2 satajoš 25 povezanih

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 19 povezanih

Zelenski i Starmer razgovarali o planovima za okončanje rata u Ukrajini
Nedeljnik pre 38 minutajoš 115 povezanih