Povezane vesti

Suma treći stranac koji je probio “stotku” u Partizanu

Suma treći stranac koji je probio “stotku” u Partizanu

Nova 06.03.2021
Fudbaler Partizana Sejduba Suma upisao je stotinu nastupa za crno-bele i postao treći stranac kome je to pošlo za rukom. Sumi je tim povodom uručen dres sa potpisima saigrača i brojem “100”, u prostorijama “Teleoptika” u Zemunu. Jedina dvojica… »
Veliki dan za Sejdubu Sumu!

Veliki dan za Sejdubu Sumu!

Sportske.net 06.03.2021
Generalni sekretar Partizana uručio je danas Sejdubi Sumi u svečanoj sali Sportskog centra Teleoptik specijalno priznanje - uramljen dres sa potpisima saigrača sa prezimenom i brojem 100, simbolom odigranih utakmica. Pored Sume, 100 i više utakmica za… »
Suma ušao u istoriju Partizana: Samo 2 igrača su ovo postigla pre njega!

Suma ušao u istoriju Partizana: Samo 2 igrača su ovo postigla pre njega!

Hot sport 06.03.2021
Sejduba Suma je postao treći stranac u istoriji Partizana koji je odigrao više od 100 mečeva u crno-belom dresu. Kao trećem strancu u istoriji FK Partizan koji je odigrao u crno-belom dresu sto i više utakmica, danas je u svečanoj sali SC… »
Suma treći stranac u klubu 100 Partizana: Ponosan sam, to govori o mom kontinuitetu

Suma treći stranac u klubu 100 Partizana: Ponosan sam, to govori o mom kontinuitetu

Sportski žurnal 06.03.2021
Fudbaler Partizana Sejduba Suma rekao je da je ponosan što je tek treći stranac koji je u crno-belom dresu odigrao 100 i više utakmica. "Ponosan sam na ovaj broj utakmica iz više razloga. Prvo, što sam tek treći stranac po broju utakmica tokom cele… »
Suminih 100 u crno-belom: Najlepše je bilo na Old Trafordu

Suminih 100 u crno-belom: Najlepše je bilo na Old Trafordu

Mozzart sport 06.03.2021
I Gvinejac dobio priznanje uprave Partizana. U Partizanov „Klub 100“ ušao je i Sejduba Suma. Na meču sa Vojvodinom, u prethodnom kolu Superlige, u trenutku kad je zamenio Bibarsa Natha postao je vlasnik 100 utakmica za crno-bele. U njegovom slučaju… »
Sejduba, SAD si legenda Partizana! Suma u probranom društvu velikih imena crno-belih!

Sejduba, SAD si legenda Partizana! Suma u probranom društvu velikih imena crno-belih!

Mondo 06.03.2021
Klub je sa igračem obeležio važan trenutak. Klub je sa igračem obeležio važan trenutak Sejduba Suma je u istoriji Partizana! On je tek treći stranac koji je odigrao više od 100 utakmica za crno-bele, zbog čega mu je klub odao počast. Generalni… »

Vesti dana »