Povezane vesti
Kina napala SAD? Bela kuća izdala hitno upozorenje
Vesti online 06.03.2021
Bela kuća izdala je upozorenje zbog hakerskih napada na sistem elektronske pošte Majkrosoft Eksčejndž. – Ovo je aktivna pretnja. Svi koji koriste njihove servere, od vlade i obrazovnih ustanova do privatnog sektora, moraju biti na oprezu – rekla je Džen… »
Sajber napad neviđenih razmera: Na meti hiljade organizacija
Nova 06.03.2021
Iz Bele kuće došlo je upozorenje na hakerske napade na sistem elektroničke pošte Majkrosoft Eksčejndž (Microsoft Exchange), a za koje se veruje da dolaze iz Kine. “Ovo je aktivna pretnja. Svi koji se koriste njihovim serverima, od vlade i obrazovnih… »
Vesti dana »

'U neverici smo': Ukinut kućni pritvor za troje novosadskih aktivista
BBC News pre 33 minutajoš 50 povezanih

Civilni sektor na sastanku sa Fon der Lajen: Predočili smo informacije o urušavanju demokratije
Nedeljnik pre 1 satjoš 50 povezanih

Otkriveni detalji razgovora Putina i al-šare: Evo šta sirijski predsednik i bivši vođa džihadista i pobunjenika traži od ruskog kolege (foto/video)
Kurir pre 2 satajoš 32 povezane

Nađen CD i snimak na njemu: Biće oduzeti mobilni telefon i računar uhapšenog A.K. po prijavi Vujadina Savića
Telegraf pre 13 minutajoš 41 povezana

Skupština Srbije završila rad, nastavak sednice sutra u 10.00 sati
RTS pre 13 minutajoš 26 povezanih