Povezane vesti

Maduro progovorio na ruskom posle vakcine: Posledica tretmana ruskim cepivom (video)

Maduro progovorio na ruskom posle vakcine: Posledica tretmana ruskim cepivom (video)

Pravda 06.03.2021
Predsednik Venecuele Nikolas Maduro vakcinisan je protiv korona virusa ruskom vakcinom Sputnjik V, objavio je na Tviteru. Zajedno sa suprugom Silijom Flores dobio je prvu dozu leka. Većina medicinskog osoblja Venecuele vakcinisana je sa Sputnjikom V… »
Maduro se vakcinisao ruskom vakcinom: Kad je dobio cepivo namignuo kamermanima

Maduro se vakcinisao ruskom vakcinom: Kad je dobio cepivo namignuo kamermanima

Kurir 06.03.2021
Predsednik Venecuele Nikolas Maduro primio je danas rusku vakcinu "Sputnjik Ve". Kako prenosi agencija Rojters, vest o tome da su on i njegova supruga Silija Flores vakcinisani, Maduro je objavio je na svom Tviter nalogu. On je dodao i da je danas… »
Maduro primio vakcinu „Sputnjik Ve“ i rekao: „Spasiba“

Maduro primio vakcinu „Sputnjik Ve“ i rekao: „Spasiba“

Nova 06.03.2021
Predsednik Venecuele Nikolas Maduro primio je rusku vakcinu „Sputnjik Ve“ (Sputnik V) protiv virusa korona, prenose mediji. Prva partija ruskih vakcina stigla je u Venecuelu sredinom februara, a tada je Maduro zahvalio ruskom predsedniku Vladimiru… »
Maduro se vakcinisao: Primio Sputnjik Ve i rekao "Spasiba!"

Maduro se vakcinisao: Primio Sputnjik Ve i rekao "Spasiba!"

Večernje novosti 06.03.2021
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro primio je rusku vakcinu „Sputnjik Ve“ (Sputnik V) protiv virusa korona, prenose mediji. - Kao što sam obećao narodu, to sam i učinio. Moja prva doza, vakcinisao sam se - rekao je on. Potom je i na ruskom dodao… »

Vesti dana »