Povezane vesti

Piješ mi krv na čašu! Karić prebacio Jovani za njenog bivšeg dečka Luku, a onda joj jasno stavio do znanja: Nisi bila…

Piješ mi krv na čašu! Karić prebacio Jovani za njenog bivšeg dečka Luku, a onda joj jasno stavio do znanja: Nisi bila…

Kurir 06.03.2021
Stefan Karić je na kratko ustao iz kreveta da jede, pa se vratio i video da mu je Jovana Ljubisavljević uzela jastuka, oko koga su se ranije porečkali. - Mogu li da dobijem svoj jastuk? - pitao je on. - Može, jer si rekao fino - odgovorila je ona. -… »
Pljušte provokacije na rajskom ostrvu! Nakon raskida, Jovana ubeđivala Stefana bi im veza cvetala napolju: On smatra…

Pljušte provokacije na rajskom ostrvu! Nakon raskida, Jovana ubeđivala Stefana bi im veza cvetala napolju: On smatra…

Kurir 06.03.2021
Nakon raskida, Jovana Ljubisavljević i Stefan Karić su legli na krevet, i krenuli da se međusobno peckaju. - Kakva si ti budala, vidiš ono što ne postoji, a ne vidiš ono što postoji. Šta će ti žvaka? - rekla je misica. - Neću se ljubiti… »
Stefan predložio Jovani da imaju odnos kao Maja i Čorba! A onda joj poručio: Tvoja greška je što si ušla iz veze u vezu…

Stefan predložio Jovani da imaju odnos kao Maja i Čorba! A onda joj poručio: Tvoja greška je što si ušla iz veze u vezu…

Kurir 06.03.2021
Stefan Karić je predložio Jovani Ljubisavljević da imaju odnos kao Maja Marinković i Čorba, s obzirom na to da je raskinula sa njim. - Hoćeš da budemo kao Cice? - pitao je on. - Pa to ti hoćeš - rekla je ona. - Ako može, tako bih - istakao je… »
Ostavila si me, ćao! Jovana pobesnela posle maratonske svađe sa Stefanom: Ne može da podnese što se on ohladio! Stavila…

Ostavila si me, ćao! Jovana pobesnela posle maratonske svađe sa Stefanom: Ne može da podnese što se on ohladio! Stavila…

Kurir 06.03.2021
Sukob Jovane Ljubisavljević i Stefana Karića na Rajskom ostrvu se nastavio, a glavna tema je i dalje bila Nataša Radan. - Ti i ja neke stvari nismo rešili očigledno. Ja sam Nataši objasnio i sada je dobra - rekao je Stefan. - Ja to ne vidim tako -… »
Karić i misica u žestokom sukobu! Stefan optužio Jovanu da je drugarici skinula dečka, ona mu brutalno odbrusila! (video)

Karić i misica u žestokom sukobu! Stefan optužio Jovanu da je drugarici skinula dečka, ona mu brutalno odbrusila! (video)

Kurir 06.03.2021
Stefan Karić i Jovana Ljubisavljević ponovo su ušli u žestoku raspravu. - Ti nosiš prstenje od dečka. Meni je drago. Ja ti nikad ne bih to zamerio, to ti je najveća ljubav. Ja ti Luku nikada nisam spomenuo. I što mi nisi rekla za tvog i mog tatu… »

Vesti dana »