Povezane vesti

"Sa kakvim monstrumima imamo posla?" Produžen pritvor Belivuku, dokazi čvrsti - Vulin otkrio šta očekuje od suda!

"Sa kakvim monstrumima imamo posla?" Produžen pritvor Belivuku, dokazi čvrsti - Vulin otkrio šta očekuje od suda!

Srbija danas 07.03.2021
Jedan od načina da vratimo poverenje u sistem je da ti ljudi budu kažnjeni. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin je, govoreći o prisluškivanju predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Jutarnjem programu TV Prva rekao da je na tužiocu da… »
Vučević: Da li su oni ljudi iz državnog aparata koji su davali podršku klanu Belivuk bili umešani i u prisluškivanje…

Vučević: Da li su oni ljudi iz državnog aparata koji su davali podršku klanu Belivuk bili umešani i u prisluškivanje…

RTV 07.03.2021
NOVI SAD - Bio sam zatečen onim snimcima koji su prikazani, jer je svirepost očigledno bez granica i reč je o ljudima koji nisu prezali ni od čega, izjavio je danas gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, reagujući na sinoćno izlaganje… »
Vulin o potresnim slikama ubistava Belivukovog klana: Zapitao sam se s kakvim monstrumima imam posla

Vulin o potresnim slikama ubistava Belivukovog klana: Zapitao sam se s kakvim monstrumima imam posla

Telegraf 07.03.2021
Posle sednice Saveta za nacionalnu bezbednost, u subotu uveče prikazane su fotografije monstruoznih ubistava klana Belivuk/Miljković. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin je, govoreći o prisluškivanju predsednika Srbije Aleksandra Vučića u… »

Vesti dana »