Povezane vesti

Federer: Trka za najboljeg u istoriji je važnija Novaku i Nadalu nego meni

Federer: Trka za najboljeg u istoriji je važnija Novaku i Nadalu nego meni

Mozzart sport 07.03.2021
“Mislim da je to dobra, interesantna debata. Neverovatno je to što su Novak i Rafa uradili u poslednje vreme, nemaju ni oni više baš 25 godina, a u stanju su da pobeđuju”. Traje debata koja se tiče pitanja nezvaničnog najboleg tenisera sveta u… »
Federer o GOAT trci: Mislim da je ona važnija Rafi i Novaku nego meni, neverovatno je šta su oni uradili u poslednje vreme

Federer o GOAT trci: Mislim da je ona važnija Rafi i Novaku nego meni, neverovatno je šta su oni uradili u poslednje vreme

Večernje novosti 07.03.2021
ŠVAJCARSKI teniser Rodžer Federer govorio je o GOAT trci, o kojoj se sve više priča u poslednje vreme. Posle više od godinu dana legendarni igrač će se ponovo naći na terenu. On će nastupiti na turniru u Dohi, a ističe da ga pored rekorda mnogo… »
RF: Rafi i Novaku sam ja referenca kao što je meni bio Pit

RF: Rafi i Novaku sam ja referenca kao što je meni bio Pit

N1 Info 07.03.2021
Posle više od godinu dana, Rodžer Federer vraća se na teren na turniru iz serije 250 u Dohi i kaže da nema velika očekivanja do Vimbldona. „Osećam da je ostalo još tenisa u meni, povlačenje nikada nije bilo opcija. Videćemo kako će mi koleno… »
Ovo niko nije očekivao od Federera! Pitali ga šta misli i očekivali još jedan "nizak udarac", ali ne - Rodžer hvali Novaka…

Ovo niko nije očekivao od Federera! Pitali ga šta misli i očekivali još jedan "nizak udarac", ali ne - Rodžer hvali Novaka…

Sportal blic 07.03.2021
Švajcarski teniser dugo nije uputio ovako lepe reči na račun velikog rivala. Nakon godinu dana se vraća tenisu i igraće na turniru u Dohi gde nije učestvovao skoro deceniju. Još uvek nije razgovarao sa medijima Švajcarac, ali su u toj ulozi bila… »

Vesti dana »