Povezane vesti

Haos u studiju zbog supruga verice Rakočević: Napustio emisiju - dovela si me da ćutim, kao da sam malouman! (video)

Haos u studiju zbog supruga verice Rakočević: Napustio emisiju - dovela si me da ćutim, kao da sam malouman! (video)

Mondo 07.03.2021
Kreatorka krenula za njim. Kreatorka krenula za njim. Modna kreatorka Verica Rakočević i njen suprug Veljko Kuzmančević gostovali su u emisiju "Sceniranje", a Veljko se iznervirao kada je njegova supruga počela da priča o detinjstvu i napustio… »
Verica Rakočević u sceniranju! Bila sam razmažena pre Veljka, dugujem mu zahvalnost: Pre njega je sve bilo kako ja kažem…

Verica Rakočević u sceniranju! Bila sam razmažena pre Veljka, dugujem mu zahvalnost: Pre njega je sve bilo kako ja kažem…

Kurir 07.03.2021
Gosit popularne emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji bilo je popularan par kreatorka Verica Rakočević i umetnik Veljko Kuzmančević. Oni su govorili o svom odnosu, ljubavi, karijeri i odrastanju. Od kada su izašli u javnost kao muž i žena… »
Haos u emisiji uživo na Kurir televiziji Veljko napustio studio i poručio Verici Rakočević: Pošaljite me kući, kao da sam…

Haos u emisiji uživo na Kurir televiziji Veljko napustio studio i poručio Verici Rakočević: Pošaljite me kući, kao da sam…

Kurir 07.03.2021
Veljko Kuzmančević napravio je haos tokom snimanja emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji i napustio studio. Razlog je bio to što mu je smetalo što je veći deo tok-šoua morao da ćuti, jer je njegova supruga Verica Rakočević pričala o svom… »

Vesti dana »