Povezane vesti
Za samo nekoliko sati uništen mural posvećen Đorđu Balaševiću
Luftika 07.03.2021
Mural u Požegi, posvećen preminulom Đorđu Balaševiću, uništen je od strane nepoznatih počinilaca za samo nekoliko. Izradu murala „Živeti slobodno“ inicirala je Inicijativa za Požegu, kao posvetu životnom delu legendarnog kantautora. Bogdan Radovanović iz… »
FOTO: Uništen mural posvećen Balaševiću u Požegi
Radio 021 07.03.2021
Mural "Živeti slobodno" posvećem nedavno preminulom kantautoru Đorđu Balaševiću, koji je Inicijativa za Požegu oslikala na Trgu slobode u tom gradu, uništen je posle samo nekoliko sati. Ovim muralom Inicijativa za Požegu htela je da iskaže poštovanje… »
Farba se nije ni osušila, a đoletov lik je precrtan: Vandali uništili mural Balaševiću, oglasili se autori (foto)
Večernje novosti 07.03.2021
SAMO nekoliko sati nakon što je oslikan, mural "Živeti slobodno", posvećen nedavno preminulom kantautoru Đorđu Balaševiću, uništen je u Požegi. Mural je oslikala Inicijativa za Požegu na Trgu slobode u tom gradu, vodeći se primerom mnogih umetnika i… »
Mural Balaševiću u Požegi nije potrajao ni dan
Nova 07.03.2021
Mural "Živeti slobodno" posvećem nedavno preminulom kantautoru Đorđu Balaševiću, koji je Inicijativa za Požegu oslikala na Trgu slobode u tom gradu, za samo nekoliko sati je uništen. Proteklih nedelja u više gradova u Srbiji, ali i u regionu, osvanuli su… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Sremsku Mitrovicu: Prijatan petak, a za vikend postepeno toplije
Ozon pre 4 minutajoš 17 povezanih
MUP: Pronađena devojčica iz Beograda, tokom noći bio aktiviran sistem "Pronađi me"
Insajder pre 44 minutajoš 18 povezanih
UŽIVO Rast tenzija na Bliskom istoku Tramp preti najmasovnijim udarima dosad
Sputnik pre 50 minutajoš 12 povezanih






