Povezane vesti

Jokiću porasla vrednost posle spektakla: Nikada bolje nije bio ocenjen, malo ko može da se takmiči sa Srbinom!

Jokiću porasla vrednost posle spektakla: Nikada bolje nije bio ocenjen, malo ko može da se takmiči sa Srbinom!

Mondo 08.03.2021
Srpski centar je imao zabavnu noć iza sebe. Srpski centar je imao zabavnu noć iza sebe. Treću godinu zaredom, reprezentativac Srbije i jedan od najboljih košarkaša današnjice je učestovao na All-Star takmičenju NBA lige. Nikola Jokić i njegov tim… »
“Utakmica koja je rešena trojkom sa pola terena (jer drugačije nije moglo)”: Nikola Jokić kao “pravi MVP” među…

“Utakmica koja je rešena trojkom sa pola terena (jer drugačije nije moglo)”: Nikola Jokić kao “pravi MVP” među…

Nedeljnik 08.03.2021
Beta/AP Photo/Brynn Anderson Na ovogodišnjoj “Ol star” utakmici obe ekipe – “Tim Lebron” i “Tim Durent” – izvele su ukupno deset slobodnih bacanja. I tu prestaje bilo koji pokušaj ozbiljne analize igre, taktike, učinka najboljih… »
Jokić ne zna šta se dešava: Zbog mene smo pobedili, a Janis je MVP!

Jokić ne zna šta se dešava: Zbog mene smo pobedili, a Janis je MVP!

Večernje novosti 08.03.2021
SPEKTAKL u Atlanti, NBA Ol-stars meč, pripao je Timu Lebron, za koji je natupao i srpski reprezentativac Nikola Jokić, ali je titula MVP pripala Janisu Adetokumbu. - Preskočili su me drugu godinu zaredom. Ne znam šta se dešava, pobedili smo zbog mene… »
Jokić i ja možemo da imamo TV šou: Taj momak je zabavan! Grk je MVP, a oduševljen je našim Nikolom

Jokić i ja možemo da imamo TV šou: Taj momak je zabavan! Grk je MVP, a oduševljen je našim Nikolom

Mondo 08.03.2021
Sjajna utakmica, ali i sjajna atmosfera nakon nje. Sjajna utakmica, ali i sjajna atmosfera nakon nje Utakmica za sva vremena! Učesnici NBA Ol-star utakmice priredili su spektakl. Tim Lebron savladao je tim Durent, a najzaslužniji za pobedu bio je Grk… »
"Zeznuli su me drugu godinu zaredom, ne znam šta se događa": Jokić hoće da bude MVP, Janis mu predao trofej! (video)

"Zeznuli su me drugu godinu zaredom, ne znam šta se događa": Jokić hoće da bude MVP, Janis mu predao trofej! (video)

Mondo 08.03.2021
Srpski centar je posle Ol Star meča otkrio da želi trofej za sebe! Srpski centar je posle Ol Star meča otkrio da želi trofej za sebe! Nikola Jokić je opet zaigrao na Ol Star meču, a opet je nasmejao sve svojim potezima van terena! Na terenu je bio… »
‘Pobedili smo zbog mene, janis mi opet oteo MVP’: Nikola Jokić oduševio izjavom posle Ol-star utakmice

‘Pobedili smo zbog mene, janis mi opet oteo MVP’: Nikola Jokić oduševio izjavom posle Ol-star utakmice

Hot sport 08.03.2021
Srpski košarkaš Nikola Jokić bio je dobro raspoložen tokom Ol-star utakmice u Atlanti. Tim Lebrona Džejmsa za koji je Srbin nastupao je sa 170:150 pobedio ekipu Kevina Durenta, a Jokić se nije previše isticao, već je duel završio s 6 poena uz 7… »
Tim Lebrona Džejmsa pobednik Ol star meča

Tim Lebrona Džejmsa pobednik Ol star meča

Dnevnik 08.03.2021
Pobednik 70. NBA Ol star meča u Atlanti je Tim Lebron, koji je u pobedio Tim Durent sa 170:150. Lebronovu ekipu do trijumfa je predvodio najkorisniji igrač (MVP) utakmice "svih zvezda" Janis Adetokumbo, koji je ubacio 35 poena. Srpski centar Nikola… »
Održan Ol-star spektakl u Atlanti: Jokić u senci saigrača, Janis MVP!

Održan Ol-star spektakl u Atlanti: Jokić u senci saigrača, Janis MVP!

Hot sport 08.03.2021
U noći između nedelje i ponedeljka održana je Ol-star utakmica. Na meču u Atlanti, tim Lebrona Džejmsa slavio je nad Timom Kevina Durenta rezultatom 170:150. Lebronov tim je od početka do kraja diktirao tempo i imao prednost, nije izgubio nijednu… »
Jokić "razočaran" nakon Ol-Stara, velika nepravda NBA lige!

Jokić "razočaran" nakon Ol-Stara, velika nepravda NBA lige!

Sportske.net 08.03.2021
Ol Star ove godine nije trajao čitav vikend kako smo i navikli, već je zbog pandemije koronavirusa čitav spektakl upakovan u jedno veče. Svog predstavnika na meču između Tima Lebron i Tima Durent imala je i Srbija, Nikola Jokić je za nešto manje… »
"Iju!?" NBA asovi u neverici gledali šta Nikola Jokić radi na klupi tokom Ol-star utakmice, ovo uopšte nisu očekivali…

"Iju!?" NBA asovi u neverici gledali šta Nikola Jokić radi na klupi tokom Ol-star utakmice, ovo uopšte nisu očekivali…

Sportal blic 08.03.2021
Nikola Jokić je ponovo izazvao nevericu u NBA ligi. Ovoga puta ne toliko potezima na terenu, mada je i na njemu uživao, već na klupi za rezerve tokom Ol-star meča. , ali je saigrače poput Janisa Adetokumboa i Luke Dončića u jednom trenutku potpuno… »
Jokićev šou na Ol-staru - počeo da đuska, MVP ne veruje: Svi su se smejali kada je pokazao koreografiju! (video)

Jokićev šou na Ol-staru - počeo da đuska, MVP ne veruje: Svi su se smejali kada je pokazao koreografiju! (video)

Mondo 08.03.2021
Imao je skroman učinak na terenu, ali se van njega pokazao na drugačiji način. Imao je skroman učinak na terenu, ali se van njega pokazao na drugačiji način. Bila je to zabavna noć u NBA ligi - Ol-Star vikend je dobio svoju kulminaciju, a deo svega… »
Jokićev šou na Ol-staru: Zakucao, pa vikao na Lebron, odradio generalnu probu sa MVP peharom, a onda se "naljutio" na Janisa…

Jokićev šou na Ol-staru: Zakucao, pa vikao na Lebron, odradio generalnu probu sa MVP peharom, a onda se "naljutio" na Janisa…

Večernje novosti 08.03.2021
NIKOLA Jokić je u sjajnom raspoloženju stigao na NBA Ol-star meč, a to je pokazao i na samom susretu. Kao starter je učestvovao u nekoliko sjajnih akcija, pre nego što je odlučio da se i sam upiše u strelce. Bila je to brza kontra, a Stef Kari je… »
Lebronov tim slavio u Ol-star meču, Adetokunbo MVP

Lebronov tim slavio u Ol-star meču, Adetokunbo MVP

Beta 08.03.2021
Tim Lebrona Džejmsa pobedio je prošle noći u Atlanti ekipu Kevina Durenta sa 170:150 u Ol-star meču NBA lige. Tim Lebrona Džejmsa je pobedio u prve tri četvrtine (40:39, 60:41, 46:45), pa mu je u poslednjoj deonici bez vremenskog ograničenja bilo… »
Janisovo perfektno veče, Kari sipao čitave večeri, Jokićeva "laganica"!

Janisovo perfektno veče, Kari sipao čitave večeri, Jokićeva "laganica"!

Sportske.net 08.03.2021
Lebronov tim je bio prejak, iako kapiten nije ni želeo da bude u Atlanti. Drugo poluvreme je presedeo na klupi, a ekipa koju je birao je dobila prvo svet tri četvrtine, a onda su prvi stigli do 170 poenam na kraju 170:150. Janis Adetokumbo je odneo… »
Lebronov tim slavio na krilima Adetokumba i Lilarda

Lebronov tim slavio na krilima Adetokumba i Lilarda

N1 Info 08.03.2021
Najveće zvezde NBA karavana okupile su se u Atlanti, gde se igrao ovogodišnji Ol star meč. Među njima je treći put u karijeri, a prvi put kao starter Nikola Jokić. Asa Denvera izabrao je Lebron Džejms da igra u njegovom timu, koji je pobedio ekipu… »
Šou Lilarda i Karija, Janis je MVP, Jokić imao skroman učinak, Lebronov tim dobio (video)

Šou Lilarda i Karija, Janis je MVP, Jokić imao skroman učinak, Lebronov tim dobio (video)

Mozzart sport 08.03.2021
Grčki as postigao 35 poena, šut iz igre 16/16. Pobednička ekipa ubacila čak 31 trojku. Srpski centar imao šest poena, sedam skokova i pet asistencija. Trči, pucaj, zakucavaj, dobro se zabavi i obraduj zaljubljenike u igri pod obručima – to su… »
"Uzeo si trofej, Nikola!" Jokić "MVP" NBA Ol-stara, napravio šou za pamćenje! /video/ NBA Ol-star utakmica 2021 NBA tabele…

"Uzeo si trofej, Nikola!" Jokić "MVP" NBA Ol-stara, napravio šou za pamćenje! /video/ NBA Ol-star utakmica 2021 NBA tabele…

Sportal blic 08.03.2021
Treći put je igrao NBA Ol-star meč, prvi put kao član startne petorke i taj ulazak u istoriju - obeležio je na svoj način. Nikola Jokić je, kao član ekipe Lebrona Džejmsa, trijumfovao u "susretu svih zvezda" nad timom Kevina Duranta sa 170:150, a… »
Jokićeva Ol-star zakucavanja, nepogrešivi Janis MVP

Jokićeva Ol-star zakucavanja, nepogrešivi Janis MVP

Nova 08.03.2021
NBA Ol-star nikada ne razočara, pa je i u specifičnoj atmosferi u Atlanti još jednom bilo sjajno. U događaju večeri Tim Lebrona je savladao Tim Durenta sa 170:150. Naš centar Nikola Jokić imao je nekoliko fantastičnih poteza. Čitav program počeo… »
Janisa oduševio Jokić: Treba da pokrenemo naš TV šou VIDEO

Janisa oduševio Jokić: Treba da pokrenemo naš TV šou VIDEO

Nova 08.03.2021
Janis Adetokumbo osvojio je nagradu za MVP igrača Ol-star meča, a nakon susreta je objasnio koliko ga je oduševio Nikola Jokić. Tokom meča je bilo evidentno da se sjajno zabavljaju zajedno, pa su u jednom momentu plesali na klupi. Jokić je slavio sa… »
Adetokumbo uzeo MVP nagradu i postavio novi Ol-star rekord

Adetokumbo uzeo MVP nagradu i postavio novi Ol-star rekord

Nova 08.03.2021
Predstava Janisa Adetokumba na Ol-star meču u Atlanti će se dugo prepričavati, odigrao je gotovo bez greške i tako doneo trijumf Timu Lebrona nad Timom Durenta sa 170:150. Grčki košarkaš je za 19 minuta i 12 sekundi na parketu pogodio 16 od 16… »
Šou na Ol-staru - Jokić skroman, ali janis je MVP zver: Tim Lebron opet pobedio, Lilard pogađao s pola terena! (video)

Šou na Ol-staru - Jokić skroman, ali janis je MVP zver: Tim Lebron opet pobedio, Lilard pogađao s pola terena! (video)

Mondo 08.03.2021
Zanimljivo je bilo u revijalnoj utakmici svih revijalnih utakmica. Zanimljivo je bilo u revijalnoj utakmici svih revijalnih utakmica. To se čekalo i na kraju smo dobili spektakl! NBA Ol-Star utakmica nije razočarala, Tim Lebron ponovo je upisao pobedu u… »
Urnebesno: Jokić odradio generalnu probu sa MVP peharom

Urnebesno: Jokić odradio generalnu probu sa MVP peharom

Nova 08.03.2021
Nikola Jokić uvek uspeva da pronađe novi način da osvoji srca navijača, a njegov potez po završetku Ol-star meča je na trenutak bacio u senku i Janisa Adetokumba. Grčki košarkaš je maestralno odigrao susret svih zvezda, pa je postigao poene iz… »
Jokić zakucao, pa vikao na Lebrona VIDEO

Jokić zakucao, pa vikao na Lebrona VIDEO

Nova 08.03.2021
Nikola Jokić je u sjajnom raspoloženju stigao na NBA Ol-star meč, a to je pokazao i na samom susretu. Kao starter je učestvovao u nekoliko sjajnih akcija, pre nego što je odlučio da se i sam upiše u strelce. Bila je to brza kontra, a Stef Kari je… »

Vesti dana »