Povezane vesti

Maja Marijana sa 15 godina mlađim dečkom! Ne priznajem brojke u ljubavi!

Maja Marijana sa 15 godina mlađim dečkom! Ne priznajem brojke u ljubavi!

Svet plus 08.03.2021
Pevačica Maja Marijana u vezi sa 15 godina mlađim dečkomi! A Maja kaže da sa njim ide na utakmice i da navijaju zajedno, pa dodaje, ne priznajem brojke u ljubavi! Maja Marijana iznenadila je kolege na jednoj privatnoj proslavi kada se pojavila ruku… »
Srpska pevačica zavela 15 godina mlađeg košarkaša: Otvoreno govorila o ljubavi - "Bog me je pogledao"!

Srpska pevačica zavela 15 godina mlađeg košarkaša: Otvoreno govorila o ljubavi - "Bog me je pogledao"!

Mondo 08.03.2021
Pevačica konačno progovorila o novom dečku. Pevačica konačno progovorila o novom dečku. Maja Marijana je početkom prethodne godina uplovila u romansu sa 15 godina mlađim košarkašem Nenadom, a sreću i zaljubljenost ne krije od očiju javnosti… »
Folkerka zavela 15 godina mlađeg košarkaša, i nije je sram da prizna: "Zašto da se bavimo brojkama? Bog me je pogledao"

Folkerka zavela 15 godina mlađeg košarkaša, i nije je sram da prizna: "Zašto da se bavimo brojkama? Bog me je pogledao"

Blic 08.03.2021
Folkerka Maja Marijana iznenadila je kolege na jednoj privatnoj proslavi kada se pojavila ruku pod ruku sa 15 godina mlađim dečkom, košarkašem Nenadom. Neko vreme se nije oglašavala, a onda je otkrila da joj je zgodni Nenad preokrenuo planove što se… »

Vesti dana »