Povezane vesti

Mihajlović i Del Pjero o slobodnjacima: U penziji sam 15 godina, a dajem ih više nego moji igrači

Mihajlović i Del Pjero o slobodnjacima: U penziji sam 15 godina, a dajem ih više nego moji igrači

Večernje novosti 08.03.2021
BOLONJA je poražena u Napulju 3:1, a posle susreta, Siniša Mihajlović je davao izjavu za italijanski "Skaj", gde je stručni konsultant bio Alesandro Del Pjero. NJih dvojica su se dohvatila teme izvođenja slobodnih udaraca, kada je legendarni "Delpi"… »
‘I posle 15 godina penzije, bolje izvodim prekida od mojih igrača’: Siniša Mihajlović odgovorio Del Pjeru, o ovoj izjavi…

‘I posle 15 godina penzije, bolje izvodim prekida od mojih igrača’: Siniša Mihajlović odgovorio Del Pjeru, o ovoj izjavi…

Hot sport 08.03.2021
Trener Bolonje Stiniša Mihajlović osvrnuo se na izvođenje prekida u modernom fudbalu, ali i izjavu legendarnog Alesandra del Pjera. Nekadašnji kapiten Juventusa je kao stručni konsultant ‘Skaja’ poručio da njegov tim malo golova postiže iz… »
Miha pričao legendi o slobodnjacima: Ja 15 godina u penziji, a dajem ih više nego moji igrači - mogao bih vezanih očiju!

Miha pričao legendi o slobodnjacima: Ja 15 godina u penziji, a dajem ih više nego moji igrači - mogao bih vezanih očiju!

Mondo 08.03.2021
Kakvi su to majstori slobodnih udaraca bili... Kakvi su to majstori slobodnih udaraca bili... Nije to bila sjajna utakmica za Bolonju - tim Siniše Mihajlovića nekako je olako izgubio protiv Napolija. Popularni "Miha" nije bio zadovoljan rezultatom, a… »
Miha Del Pjeru: Izvodim bolje slobodnjake od svojih igrača

Miha Del Pjeru: Izvodim bolje slobodnjake od svojih igrača

Nova 08.03.2021
Siniša Mihajlović je prokomentarisao zalaganje današnjih igrača da usavrše prekide, a posebno se nadovezao na izjavu legendarnog Alesandra del Pjera. Bivši as Juventusa je sada stručni konsultant Skaja, rekao je da njegov tim malo golova postiže… »
Miha odgovorio Del Pjeru: Igrači ne ostaju posle treninga, mi bismo sa ovim živim zidovima davali slobodnjake zavezanih…

Miha odgovorio Del Pjeru: Igrači ne ostaju posle treninga, mi bismo sa ovim živim zidovima davali slobodnjake zavezanih…

Mozzart sport 08.03.2021
Zanimljiva diskusija dva majstora slobodnih udaraca. Bolonja je lako položila oružje u Napulju, a Siniša Mihajlović po običaju nije bio zadovoljan. Imao je srpski trener šta da zameri i svojim igračima, ali i sudiji koji je poništio Bolonji gol… »

Vesti dana »