Povezane vesti

Njenu ulogu nećemo zaboraviti, od našeg naroda dobila je više od Oskara: Vučić ugostio Biljanu Čekić

Njenu ulogu nećemo zaboraviti, od našeg naroda dobila je više od Oskara: Vučić ugostio Biljanu Čekić

Telegraf 08.03.2021
Predsednik je Biljani dao cveće. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas Biljanu Čekić, devojčicu koja je igrala ulogu Dare Ilić u filmu "Dara iz Jasenovca", i članove njene porodice. Predsednik Vučić je Biljanu Čekić i njenu… »
Vučić: Muškarci su bez žena ništa, žene su oslonac i stub društva

Vučić: Muškarci su bez žena ništa, žene su oslonac i stub društva

Danas 08.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas svim „ženama, devojkama i devojčicama, majkama i bakama“ 8. mart – Međunarodni dan žena i poručio da su muškarci „bez žena ništa“, a da su žene oslonac i stub društva i da im se… »
Vučić ugostio Biljanu Čekić: Zaslužila više od Oskara

Vučić ugostio Biljanu Čekić: Zaslužila više od Oskara

N1 Info 08.03.2021
Predsednik Aleksandar Vučić čestitao je svim "ženama, devojkama i devojčicama, majkama i bakama" Međunarodni dan žena i poručio da su muškarci "bez žena ništa", a da su žene oslonac i stub društva i da im se treba omogućiti više prostora za… »
Zaslužila je više od oskara, ponosan sam: Aleksandar Vučić ugostio devojčicu iz "Dare"! (video)

Zaslužila je više od oskara, ponosan sam: Aleksandar Vučić ugostio devojčicu iz "Dare"! (video)

Mondo 08.03.2021
Predsednik je ugostio mladu glumicu i njenu porodicu. Predsednik je ugostio mladu glumicu i njenu porodicu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je Biljanu Čekić, devojčicu koja je tumačila ulogu Dare Ilić u filmu "Dara iz Jasenovca", kao i… »
Vučić u Vili Mir sa srpskom heroinom: "Biljana je zaslužila više od Oskara, ponosan sam što sam je ugostio" (foto/video)

Vučić u Vili Mir sa srpskom heroinom: "Biljana je zaslužila više od Oskara, ponosan sam što sam je ugostio" (foto/video)

Večernje novosti 08.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas Biljanu Čekić, devojčicu koja je igrala ulogu Dare Ilić u filmu "Dara iz Jasenovca", i članove njene porodice u Vili Mir. Kako je rekao, ponosan je što je imao priliku da ugosti Biljanu i njene… »
Vučić ugostio Biljanu Čekić: Ona je zaslužila više od Oskara (video)

Vučić ugostio Biljanu Čekić: Ona je zaslužila više od Oskara (video)

Blic 08.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas Biljanu Čekić, devojčicu koja je igrala ulogu Dare Ilić u filmu "Dara iz Jasenovca". - On je tom prilikom svim ženama čestitao 8. mart, dodavši da su muškarci bez žena ništa. - Žene su… »
Predsednik sa Biljanom Čekić: Vučić ugostio mladu glumicu i njenu porodicu (video)

Predsednik sa Biljanom Čekić: Vučić ugostio mladu glumicu i njenu porodicu (video)

Srbija danas 08.03.2021
Predsednik Vučić je Biljanu Čekić i njenu porodicu ugostio je u Vili Mir (Konavljanska br. 2). Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je Biljanu Čekić, devojčicu koja je igrala ulogu Dare Ilić u filmu "Dara iz Jasenovca", kao i članove… »

Vesti dana »