Повезане вести
“Суд да саслуша Зорану Михајловић због њеног сарадника”
Нова 08.03.2021
Суђење Миодрагу Поледици, бившем државном секретару у Министарству за грађевинарство, саобраћај и инфраструктуру, а сада заменику министра енергетике и рударства, због сумње да је злоупотребио службени положај у вези са јавним… »
Поледица негирао злоупотребу службеног положаја
РТВ 08.03.2021
БЕОГРАД - Суђење оптуженима за злоупотребе у вези са јавним набавкама за предућење "Инфраструктуре Железнице Србије", међу којима је и бивши државни секретар, сада заменик министра енергетике и рударства Миодраг Поледица… »
Вести дана »
Белорусија ослободила нобеловца Бјаљацког и опозиционарку Колесникову, САД ублажиле санкције
Сербиан Невс Медиа пре 34 минутајош 29 повезаних
Украјина у мраку, тврди да држи север Покровска; Захарова: Одговорићемо ЕУ на замрзавање руских средстава
РТС пре 54 минутајош 30 повезаних
Две погрешне судијске одлуке у финишу вечитог дербија: Ево шта је аналитичар рекао о вечитом дербију
Мондо пре 54 минутајош 130 повезаних
Четири изабрана члана Савета РЕМ поднеће оставке ако се до петка не понови гласање за кандидате савета националних мањина
Н1 Инфо пре 3 сатајош 21 повезана



