Povezane vesti

Amerika na korak da izazove treći svetski rat! Bajden otvoreno najavio napad na Moskvu!

Amerika na korak da izazove treći svetski rat! Bajden otvoreno najavio napad na Moskvu!

Pravda 08.03.2021
Administracija Džozefa Bajdena priprema se za izvršavanje sajber napada na ruske mreže, izvestio je Njujork Tajms, opisujući provokaciju kao meru odmazde osmišljenu da Moskvi pošalje poruku. Pozivajući se na zvaničnike upoznate sa operacijom… »
Bajden spremio osvetnički napad na Rusiju: Odobriće tajne udare protiv Putina i ruskih obaveštajnih službi

Bajden spremio osvetnički napad na Rusiju: Odobriće tajne udare protiv Putina i ruskih obaveštajnih službi

Večernje novosti 08.03.2021
AMERIČKI predsednik će u naredne tri nedelje odobriti akciju usmerenu protiv Vladimira Putina i ruskih obaveštajnih službi. Administracija američkog predsednika DŽozefa Bajdena priprema se da odobri hakerske napade na Rusiju, objavio je NJujork… »
Otkrivena osveta koja se sprema Rusiji: Sam vrh, uključujući i Putina će to osetiti

Otkrivena osveta koja se sprema Rusiji: Sam vrh, uključujući i Putina će to osetiti

Pravda 08.03.2021
Administracija Džoa Bajdena priprema se za izvršavanje sajber napada na ruske mreže, izvestio je "Njujork tajms", opisujući provokaciju kao meru odmazde osmišljenu da Moskvi pošalje poruku. Pozivajući se na zvaničnike upoznate sa operacijom… »
Otkrivena osveta koja se sprema Rusiji: Sam vrh, uključujući i Putina će to osetiti

Otkrivena osveta koja se sprema Rusiji: Sam vrh, uključujući i Putina će to osetiti

Pravda 08.03.2021
Administracija Džoa Bajdena priprema se za izvršavanje sajber napada na ruske mreže, izvestio je "Njujork tajms", opisujući provokaciju kao meru odmazde osmišljenu da Moskvi pošalje poruku. Pozivajući se na zvaničnike upoznate sa operacijom… »

Vesti dana »